• Головна
  • Керівники області прохають МОЗ дозволити послаблення карантину
16:15, 22 травня 2020 р.
Надійне джерело

Керівники області прохають МОЗ дозволити послаблення карантину

Керівники області прохають МОЗ дозволити послаблення карантину

Сьогодні пройшов традиційний брифінг в ОДА. У ньому взяли участь голова ОДА Олег Синєгубов, голова ОР Олександр Біленький та секретар міської ради Олександр Шамота. Передусім, торкнулися питання щодо послаблення карантину. Нагадаємо, сьогодні вранці МОЗ назвав Полтавщину серед областей, які не готові до впровадження адаптивного карантину. Передусім, через недостатню кількість протестованих методом ПЛР. Ситуацію Олег Синєгубов коментує так:

« - Ми зв’язалися з МОЗ, і за усима показниками – ми одна з кращих областей, і вважаємо, що відповідаємо вимогам МОЗ можемо послабити карантин. Адже Протягом 15 днів у Полтаві немає жодного нового випадку коронавірусу, тому сподіваємося, що МОЗ таки дозволить нам послабити карантин, а захворюваність і смертність по області загалом – одні з найнижчих в Україні. Тому нині очікуємо рішення від МОЗ і будемо виходити з їхнього вердикту» - наголосив Олег Синєгубов.

Нагадаємо, за минулу добу в Полтавській області немає нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Загалом одужали вже 218 жителів області. Відповідно кількість тих, хто продовжує хворіти, зменшилася до 38 людей. Від початку карантину на Полтавщині зафіксували 266 випадків захворювання.

#вірус #карантин #пандемія
Оголошення
live comments feed...