• Головна
  • Влітку ще не пізно - що висівати в цей період?
Новини компаній
11:55, 22 травня 2020 р.

Влітку ще не пізно - що висівати в цей період?

Новини компаній

Що можна посіяти літом - Що висівати в літній період

Найпопулярнішими зеленими культурами є кріп та петрушка. Їх легше за все вирощувати. Висівати можна все на початку червня, навіть не боячись приморозків, зелень їх легко перенесе. Зривати молоду зелень можна будет через 45 днів.

Також можна висіювати щавель та салат. Їх достатньо регулярно поливати та позбавляти від сорної трави.

ВАЖЛИВО! Насіння зелені не рекомендується висівати одночасно, краще це робити кожні два тижні. Це дозволить отримувати свіжі листочки протягом всього літнього періоду.

Коли краще сіяти зелень

Буряк

Буряк може знаходитися у грунті до першіх заморозків. Тому висівати його можна й на початку літа. Грунт повинен прогрітися хоча б до +5 градусів. Післі посіву буряк зволожують регулярно та захищають від бур'янів. Це все, що потрібно для отримання гарного врожаю восени.

Цибуля

Для того, щоб уникнути появи стрілок, треба висівати цибулю в добре прогрітий грунт. Тому початок літа - це ідеальний час для цього овоча. Щоб цибуля повноцінно розвивалась, її треба регулярно зволожувати, але в той же час уникати застоювання вологи.

Кабачок

Кабачок вважається культурою, яка воліє більше до тепла. Тому і висівати його краще в червні. Ця рослина швидко розростається, тому вже через 1,5-2 місяці можна вже куштувати овоч.

Краще висаджувати кабачок на сонячні місця, там він швидше виросте. Важливо регулярно видаляти бур'яни та рихлити землю.

Горох

Ця культура почне рости тільки тоді, коли грунт добре прогріється. Тому зовсім немає сенсу висівати його раніше червня. По-перше, рослина буде довго сходити, а по-друге, посівний матеріал може взагалі замерзнути і загинути.

Рекомендується висаджувати горох біля парканів, тому що ця культура краще росте з опорою.

ВАЖЛИВО! Перед посівом насіння рекомендується замочити на 12 годин. Таким чином ви зробите зовнішню оболонку більш м`якою, що дозволить культурі швидше зійти.

Посів гороху

Озимий часник

Найчастіше його висаджують в кінці літа. Перед посадкою обов`язково зволожують грунт, тому ща за весь літній період вона дуже висихає. Також рекомендується додати в грунт поживні матеріали, вони допомогають підвищити імунітет часника.

ВАЖЛИВО! Щоб культури, посаджені влітку, краще розвивалися, їх рекомендують замульчувати. Мульча допоможе зберегти вологу в грунті та захистить від трави.

Кольорова капуста

Зазвичай врожай такої капусти збирають у жовтні, тому насіння на розсаду висівають на початку літа. В перші декілька днів насіння повинні бути накриті поліетиленом. Через тиждень після появу всходів захисне покриття можна прибирати.

ВАЖЛИВО! Щоб всі культури дали гарний врожай, краще брати професійне насіння. Воно буде коштувати дорожче, але й результат дасть кращий.

Оголошення
live comments feed...