• Головна
  • На Полтавщині триває дезінфекція агропродовольчих ринків
12:00, 22 травня 2020 р.
Надійне джерело

На Полтавщині триває дезінфекція агропродовольчих ринків

На Полтавщині триває дезінфекція агропродовольчих ринків

На сьогодні на Полтавщині відновили свою роботу 38 агропродовольчих ринки. Для забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення в умовах карантину, спричиненого інфекційним захворюванням COVID-19, фахівці державних лікарень ветеринарної медицини продовжують обробляти території агропродовольчих ринків Полтавщини.

Одна із вимог Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 27 квітня 2020 р. № 14 – проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні три години, прибирання та дезінфекція всіх приміщень, включаючи стаціонарні торговельні місця у кінці кожного робочого дня.

« - Отож, сьогодні було оброблено більше 2 тис. кв. м. території. Нагадаємо, дезінфекція – це комплекс заходів, спрямованих на знищення бактерій, грибків, вірусів і мікроорганізмів, що несуть в собі потенційну загрозу для здоров’я людей. Окрім того, дезінфекція приміщень допомагає впоратися не тільки безпосередньо з самими мікроорганізмами, але і продуктами їх життєдіяльності – токсинами, що викликають у людей різноманітні захворювання. Роботи тривають! Будьте здорові і бережіть себе!» - пишуть на сайті ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Читайте також: На Полтавщині почався адаптивний карантин

#ринок #дезинфекція #торгівля
Оголошення
live comments feed...