• Головна
  • На ігровому майданчику ДЮСШ ім. І.Горпинка покращують благоустрій та змінюють покриття
09:30, 22 травня 2020 р.
Надійне джерело

На ігровому майданчику ДЮСШ ім. І.Горпинка покращують благоустрій та змінюють покриття

На ігровому майданчику ДЮСШ ім. І.Горпинка покращують благоустрій та змінюють покриття

У Полтаві представники міської влади завжди приділяють належну увагу розвитку спортивної галузі. Адже майбутні, ще такі юні спортсмени – це наша гордість. Усі чудово розуміють, щоб досягти великих перемог, потрібні гарні умови для результативних тренувань. Саме такі умови для маленьких спортсменів створюють на ігровому майданчику Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи з футболу ім.І.Горпинки.

На території спортивної школи проводять ремонтні роботи. Наразі, тут замінюють покриття майданчика на нове. Це буде штучна трава високої якості. Навколо ігрового поля поставлять сітку. Також зроблять освітлення.

Окрім цього, на базі ДЮСШ покращують благоустрій. На території прибрали сміття, зрізали старі аварійні дерева, поставлять нову огорожу.

Тож, вихованці спортивної школи, вийшовши з карантину, зможуть тренуватися у нових покращених умовах.

Особисто інспектував виконання усіх робіт депутат Полтавської міської ради Олександр Кудацький. За його словами, оновити спортивний майданчик вдалося спільними зусиллями міської та обласної влади:

- Обласна влада виділила кошти на придбання штучного покриття майданчика. Усе ж інше – за кошти міської ради. Я, як директор ПАТ «Полтавський завод медичного скла», постійно вкладаю кошти у розвиток спортивної інфраструктури міста. За підрахунками, кожен рік завод виділяє близько 5 млн грн на покращення умов для спортсменів. Зокрема, на ремонт стадіонів «Локомотив» та «Динамо» була спрямована і наша спонсорська допомога. Тож, ми запрошуємо й інших підприємців долучатися до розвитку спорту у Полтаві, у тому числі дитячого, - зауважив Олександр Кудацький.

До речі, на заводі медичного скла, за ініціативи Олександра Кудацького, була облаштована спортивна зала, де для дітей проходять тренування з футболу. Там тренується і жіноча футбольна команда, яка грає у Прем’єр-Лізі.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради

#ремонт #реконструкція #Кудацький
Оголошення
live comments feed...