• Головна
  • У Полтаві голова ОДА на стадіоні «Ворскла» особисто перевірив комплектацію нових «швидких»
14:05, 21 травня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві голова ОДА на стадіоні «Ворскла» особисто перевірив комплектацію нових «швидких»

У Полтаві голова ОДА на стадіоні «Ворскла» особисто перевірив комплектацію нових «швидких»

21 травня чиновники із Полтавської ОДА та представники ЗМІ на стадіоні "Ворскла" оглядають 25 автомобілів "швидкої" допомоги.  

- У нас є перелік того, чим мав бути оснащений цей автомобіль. Кожне авто перевіримо. Я попередив про це особу, яка ставила підпис під прийомом акту прийому-передачі цих "швидких", - пояснює голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Із переліком у руках голова ОДА оглядає вміст однієї зі "швидких". Потім дає коментар журналістам. А огляд автомобілів проводить директор департаменту охорони здоров'я Віктор Лисак.

- Ми приймаємо зараз 49 автомобілів, 25 з яких зберегіали на стадіоні "Ворскла". Ми не мали права їх приймати раніше та ставити на реєстрацію, доки за них не рохрахувався Світовий банк. Як тільки прийшли кошти, ми за кілька днів зареєстрували їх у сервісних центрах МВС і отримали номери. Вже завтра ці автомобілі зможуть виїхати на чергування. Решта 24 авто знаходилися на автобазі самого департаменту. Ми їх так само сьогодні перевіримо, - пояснив Синєгубов.

Також Олег Синєгубов відповів на питання журналістів щодо звинувачення у корупції під час закупівель автомобілів нібито за підвищеною ціною.

- Їх придбавали іще влітку 2019 року, коли я навіть не був на посаді. А кошти були державні - Кабінету міністрів - та Світового банку, - зазначив голова ОДА.

Начальник відділу медицини катастроф та мобілізаційної роботи Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Володимир Мохначов зауважив, що нові автомобілі є надзвичайно важливою складовою у покращенні роботи медиків.

- Із цими автомобілями із сучасним обладнанням ми підвищимо рівень надання медичної допомоги, прискоримо швидкість прибуття на виклики. Це, звичайно ж, дуже важливо у нашій роботі. Тепер ми оновили автопарк автомобілів на 100 відсотків, - констатував Володимир Мохначов.

#Полтава #швидкі #Синєгубов #огляд #перевірка #стадіон
Оголошення
live comments feed...