• Головна
  • У Польщі запрацював портал із пошуку роботи для українців
14:30, 21 травня 2020 р.
Надійне джерело

У Польщі запрацював портал із пошуку роботи для українців

У Польщі запрацював портал із пошуку роботи для українців

Криза 2020 року через пандемію коронавірусу призвела до втрати українцями роботи. Нещодавно у Польщі створили портал Ukraincy Do Pracy, де українці можуть обрати вакансії в Польщі без посередників

Для українців, які під час пандемії коронавірусу у 2020 році зіштовхнулися з проблемою пошуку роботи в Польщі, створили новий портал – Ukraincy Do Pracy (https://ukraincydopracy.pl/uk/).

" - Сайтом можуть користуватися і роботодавці, і працівники. Це хороший варіант для тих українців, які застрягли у Польщі через пандемію та не можуть знайти роботу з гідним рівнем заробітної плати. Також сайт буде корисний для тих українців, які тільки планують їхати працювати до Польщі. Такий портал – найкращий інструмент пошуку роботи за кордоном без посередників. Він дозволить українським працівникам з легкістю знаходити роботу, а польським роботодавцям – підшукувати необхідний персонал. Щомісяця портал відвідує близько 60 тис. користувачів" - сказано у повідомленні.

На думку розробників, Перевага порталу Ukraincy Do Pracy – зручність користування та відсутність посередників. Працівник може підшукати собі вакансію, обираючи:

· бажаний рівень заробітної плати;

· місце роботи;

· професію;

· місто та воєводство;

· сезон;

· наявність житла та харчування.

Пошук по заданих параметрах дає змогу обрати найбільш привабливі пропозиції від польських підприємців.

Відповідно, на порталі можуть зареєструватися і самі працівники. Для реєстрації потрібно вказати свій стаж роботи (якщо є), стать, контактні дані (вони будуть приховані від сторонніх осіб), рівень знання іноземних мов, а основне – яка робота вас цікавить (наприклад, на будівництві, у готелі, у сфері туризму тощо). Також ви можете вказувати наявність водійських прав та інші свої переваги.

" - У Польщі уже успішно створено профспілку із захисту прав українських працівників, завдяки якій наші співвітчизники можуть відстоювати свої права та інтереси у Польщі. А створення нового порталу лише пришвидшить пошук роботи та дасть українцям змогу заробити після тривалого простою у роботі" - пишуть розробники сайту.

Читайте також: Триває конкурс на краще українське місто

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#робота #пошук #інтернет
Оголошення
live comments feed...