• Головна
  • Як приміряти одяг у магазинах, щоб не підхопити COVID-19?
12:30, 21 травня 2020 р.
Надійне джерело

Як приміряти одяг у магазинах, щоб не підхопити COVID-19?

Як приміряти одяг у магазинах, щоб не підхопити COVID-19?

Після послаблення обмежувальних заходів в Україні відкрилися магазини з одягом та взуттям. Вони користуються чималим попитом, адже не працювали від початку карантину. Що робити, аби не заразатися коронавірусом після примірки?

Наразі у світі немає підтверджених випадків, коли людина інфікувалася коронавірусом через одяг. Про це розповіла лікарка-епідеміологиня Людмила Мухарська.

Проте вона наголосила: якщо хвора людина, наприклад, кашляла в цей одяг чи залишила на ньому якийсь свій біологічний матеріал, то теоретично таке можливо.

- Тому заходи профілактики у таких магазинах повинні бути такі ж, як в інших закладах. Повинна відбуватися дезінфекція, мають бути антисептики, маски. Обов'язковим є провітрювання та прибирання примірочних, – підкреслила лікарка.

Переживати варто, проте не через одяг. Адже через шкіру коронавірус не передається. Епідеміологи зазначають, що справжня загроза криється у немитих руках, якими люди можуть торкатися обличчя після примірки.

Епідеміолог Андрій Александрін пояснив, як уникнути ймовірного інфікування. За його словами, міряти одяг потрібно у масці, а одразу після примірки варто помити чи продезінфікувати руки. За можливості варто здійснювати покупки швидко і без примірки.

Повний коментар Людмили Мухарської про COVID-19 в Україні дивіться у відео.

#Карантин #коронавірус #одяг
Оголошення
live comments feed...