• Головна
  • Nova Poshta Moldova зростає і відкриває перші 2 відділення в Кишиневі
18:00, 20 травня 2020 р.
Надійне джерело

Nova Poshta Moldova зростає і відкриває перші 2 відділення в Кишиневі

Nova Poshta Moldova зростає і відкриває перші 2 відділення в Кишиневі

З 20 травня Nova Poshta Moldova відкриває в столиці Молдови перші два відділення. Таким чином компанія запускає новий формат обслуговування клієнтів.

«Шість років ми працюємо на ринку Молдови і вже зарекомендували себе перед нашими клієнтами як сервіс швидкої та зручної кур'єрської доставки по всій країні. Зараз хочемо надати ще одну можливість - отримувати і відправляти посилки в будь-який зручний час, не чекаючи приїзду кур'єра», - коментує Михайло Попович, СЕО Nova Poshta в Молдові.

Відділення працюють за стандартами Нової пошти, а отже оснащені всім необхідним для максимальної безпеки і з дотриманням всіх норм карантину. У клієнтській зоні створена розмітка у відділеннях для дотримання дистанції в черзі і розміщені антисептики, якими зможуть користуватися відвідувачі. Крім того, проводяться регулярні прибирання приміщення за допомогою дезінфікуючих засобів, а всі співробітники відділень, як і кур'єри, повністю забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту - медичними масками і рукавичками, які змінюються кожні 2-3 години.

Відділення будуть працювати з 9:00 до 21:00 з понеділка по суботу. Клієнтам будуть доступні всі послуги компанії: відправка і отримання внутрішніх і міжнародних вантажів і посилок, а також можна скористатися послугою пакування. Надалі комплекс послуг буде розширюватися.

Крім того, на митному терміналі Нової пошти, який розташований в столиці, організовано пункт видачі і прийому міжнародних відправлень. Тепер клієнти можуть отримувати свої міжнародні посилки в день розмитнення. Пункт працює з 9:00 до 18:00. У планах компанії до кінця року розширити мережу відділень в Кишиневі, а при позитивному досвіді - масштабувати і в інші регіони країни.

#Пошта #відділення #Молдова
Оголошення
live comments feed...