• Головна
  • Кабмін офіційно дозволив проведення спортивних змагань з 22 травня: з 1 червня запрацюють спортзали
16:15, 20 травня 2020 р.
Надійне джерело

Кабмін офіційно дозволив проведення спортивних змагань з 22 травня: з 1 червня запрацюють спортзали

Кабмін офіційно дозволив проведення спортивних змагань з 22 травня: з 1 червня запрацюють спортзали

Кабінет міністрів схвалив рішення, яким запроваджує адаптивний карантин до 22 червня, водночас із 22 травня розпочнеться другий етап пом’якшення карантинних заходів. Відповідне рішення було прийнято в ході планового засідання уряду.

Відповідно до постанови, наступний місяць Україна проведе в умовах адаптивного карантину. Рішення про скасування або посилення обмежувальних заходів будуть прийматися в залежності від епідеміологічної ситуації в межах кожного конкретного регіону.

За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, перехід кожної області до другого етапу виходу з карантину буде здійснюватися в разі, якщо протягом тижня щодобове кількість хворих коронавірусом не перевищить 12 осіб на 100 тисяч населення, а кількість вільних ліжко-місць в опорних стаціонарах перевищить 50%. Всього уряд розглядає алгоритм 5-етапного виходу з карантину. З 22 червня наступні етапи планується вводити через кожні 10 днів.

Зокрема, влада дозволила проведення спортивних змагань. З 22 травня спортивні заходи в Україні можна буде проводити з обмеженням до 100 осіб та без глядачів. Також з 1 червня Кабмін дозволив роботу спортзалів. 

Карантин в Україні офіційно продовжили до 22 червня.

#Карантин #коронавірус #Кабмін
Оголошення
live comments feed...