• Головна
  • Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради
13:15, 20 травня 2020 р.
Надійне джерело

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради

Сьогодні, 20 травня, у режимі відеоконференції відбулося чергове засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради.

На порядку денному розглянули ряд важливих для життєдіяльності міста питань. Зокрема, про затвердження акту, складеного на засіданні комісії 12 травня 2020 року, з визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді, внаслідок порушення земельного законодавства Товариством з обмеженою відповідальністю „Полтавський ремонтно-механічний завод” при користуванні земельною ділянкою на вул. Буровиків, 6, про утворення комісії з визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді Товариством з обмеженою відповідальністю „СЄВ”, внаслідок порушення земельного законодавства за користування земельною ділянкою на вул. Комарова, 2б, про затвердження у новій редакції Номенклатури та обсягу матеріального резерву та про затвердження розпоряджень міського голови з основної діяльності.

Також, під час засідання розглянули та затвердили рішення про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 08.08.2018 № 160 "Про встановлення тарифів на ритуальні послуги, що надаються ритуальною службою м.Полтава - Комунальним підприємством "Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування".

Окрім цього, члени виконкому затвердили рішення щодо виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2020 рік.

Відповідно до цього рішення, за Програмою «Турбота» матеріальну допомогу за особистими зверненнями виплатять мешканцям міста на загальну суму 165000,00 (сто шістдесят п’ять тисяч) гривень. Одноразову матеріальну допомогу у розмірі 1000,00 (одна тисяча) гривень отримає мешканець Полтави – учасник бойових дій, який брав участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення. Також матеріальну допомогу у розмірі 3000,00 (три тисячі) гривень виплатять родині на поховання учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії (за зверненням) – мешканця міста Полтава.

Щоквартальну матеріальну допомогу отримають члени сім’ї загиблого ветерана війни, який захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, (за зверненням) – мешканцю міста Полтава, по 4000,00 (чотири тисячі) гривень, на загальну суму 12000,00 (дванадцять тисяч) гривень; матері дітей до 18-ти років, батько якої загинув (пропав безвісти) в районі проведення антитерористичної операції чи під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення (за зверненням) – мешканці міста Полтава, по 3000,00 (три тисячі) гривень, на загальну суму 9000,00 (дев’ять тисяч) гривень.

Одноразову матеріальну допомогу до Дня захисту дітей виплатять матері дитини до 18-ти років, батько якої загинув (пропав безвісти) в районі проведення антитерористичної операції чи під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, мешканці міста Полтава, за зверненням, у розмірі 1000,00 (одна тисяча) гривень.

За Програмою «Турбота» одноразову матеріальну допомогу (за зверненням) отримають мешканці міста Полтава, на загальну суму 40000,00 (сорок тисяч) гривень.

Також, під час засідання члени виконавчого комітету затвердили рішення, що стосується компенсаційних виплат перевізникам за безоплатний проїзд електротранспортом та автомобільним транспортом окремих категорій працівників м. Полтава.

Так, за рішенням, будуть здійснені компенсаційні виплати перевізникам на загальну суму 704437,00 (сімсот чотири тисячі чотириста тридцять сім) гривень.

Крім цього, під час засідання затвердили питання про передачу з міського матеріального резерву засобів захисту та обладнання для дезінфекції.

Відповідно до рішення, яке попередньо розглянути на засіданні комісії ТЕБ і НС, засоби захисту та обладнання для дезінфекції передадуть:

- Комунальному підприємству «Полтаваелектроавтотранс» Полтавської міської ради антисептик – 5 фл. по 1 л.

- Полтавському казенному експериментальному протезно-ортопедичному підприємству: (окуляри – 10 шт., рукавички – 200 пар, протиаерозольні респіратори – 100 шт.; антисептик спиртовий – 5 фл. по 1 л)

- Комунальному підприємству Полтавської обласної ради «Полтава-водоканал»: (протиаерозольні респіратори – 200 шт.; засіб для дезінфекції хлоровмісний – 5 кг; антисептик спиртовий – 5 фл. по 1 л)

- Філії Державної установи «Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України» в Полтавській області: (комбінезон захисний – 10 шт.; антисептик спиртовий – 5 фл. по 1 л)

- Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку (для позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії Полтавського об’єднаного міського військового комісаріату): маски медичні – 600 шт.; рукавички – 600 шт.; антисептик спиртовий – 5 фл. по 1 л).

#Полтава #виконком
Оголошення
live comments feed...