• Головна
  • МОН оголошує прийом заявок на оснащення навчальних кабінетів і STEM-лабораторій
13:00, 18 травня 2020 р.
Надійне джерело

МОН оголошує прийом заявок на оснащення навчальних кабінетів і STEM-лабораторій

МОН оголошує прийом заявок на оснащення навчальних кабінетів і STEM-лабораторій

До 13 червня 2020 року обласні державні адміністрації можуть подати пропозиції щодо оснащення навчальних кабінетів і STEM-лабораторій у 2020 році в закладах загальної середньої та профтехосвіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти. Порядок та умови погодження відповідних пропозицій Міністерством освіти і науки набув чинності.

«Це можливість для закладів освіти забезпечити учнів необхідним обладнанням і зробити освітній процес якіснішим. Адже роблячи акцент на практичних здібностях, школярі можуть розвивати силу волі, творчий потенціал, гнучкість та освоювати навички командної співпраці. Закликаємо державні адміністрації подавати пропозиції та розвивати заклади освіти на місцях», – зазначила т.в.о Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Оснащення обладнанням для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій здійснюється у державних та комунальних закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти. Зокрема, це:

заклади спеціалізованої освіти наукового профілю;

заклади освіти з кількістю 10-11 класів – 6 і більше;

опорні заклади освіти з кількістю 10-11 класів – 4 і більше;

заклади освіти з кількістю учнів у 5-11 класах 600 і більше;

опорні заклади освіти з кількістю учнів у 5-11 класах 200 і більше;

заклади професійної (професійно-технічної) освіти з кількістю учнів, що здобувають повну загальну середню освіту, 400 і більше.

Загальна вартість засобів навчання та обладнання не може перевищувати виділений відповідному місцевому бюджету обсяг коштів освітньої субвенції, затвердженої розпорядженням Уряду “Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2019 рік” від 27.11.2019 № 1109-р.

Міністерство освіти і науки України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #учні #навчання #лабораторії #заявки #МОН

Коментарі

Оголошення
live comments feed...