• Головна
  • У Полтаві відкрив власний магазин лідер меблевої галузі України
12:00, 16 травня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві відкрив власний магазин лідер меблевої галузі України

У Полтаві відкрив власний магазин лідер меблевої галузі України

У Полтаві на четвертому поверсі торгово-розважального центрі «Київ» відкрили фірмовий магазин меблевої фабрики «Константа». Ця компанія вже двадцять один рік виготовляє і реалізовує м’які та корпусні меблі, є лідером продажу в меблевій галузі України. «Константа» пропонує меблі для тих, хто любить досконалість та комфорт! У магазині ви знайдете широкий вибір диванів, крісел та пуфів, ліжок, корпусних меблів.

Для довідки

Меблева фабрика «Константа» розпочала свою історію у 1998-му році у місті Харків. За перші роки роботи продукція меблевої фабрики з’явилася у п’яти обласних центрах. Із 2005 року «Константа» почала створювати власну роздрібну торгову мережу, а при виготовленні меблів - використовувати матеріали та фурнітуру загальновизнаних світових лідерів. Із кінця 2000-х «Константа» вийшла на міжнародні ринки та почала експортувати меблі до Німеччини, Бельгії, Литви, Росії, Білорусі, Казахстану, Молдови та інших країн. Вже у 2015-м уроці підприємство стало найкрупнішим експортером меблів у країні. А у 2014, 2015, 2016 роках «Константу» визнали лідером меблевої галузі України.

У «Константі» впевнені у якості продукції, тому надають усім покупцям гарантію до 3 років у залежності від моделі дивану. Уся продукція проходить контроль якості на основі стандарту ISO 9001: 2009 на кожному етапі виробництва. Також при виготовленні меблів використовують екологічно чисті матеріали, які є безпечними для навколишнього середовища та здоров’я людей.

Для усіх покупців у магазині зараз діють знижки на меблі від 10 до 25 відсотків! Акція триватиме до 30 червня.

#Полтава #меблі #продаж #магазин #знижки #акція
Оголошення
live comments feed...