• Головна
  • «Гоголівці» покажуть онлайн виставу «Заблукані втікачі»
14:30, 15 травня 2020 р.
Надійне джерело

«Гоголівці» покажуть онлайн виставу «Заблукані втікачі»

«Гоголівці» покажуть онлайн виставу «Заблукані втікачі»

Актори Полтавського театру Гоголя покажуть виставу у прямому ефірі, адже не забувають про своїх глядачів і навіть під час карантину намагаються показати свої роботи дистанційно. В онлайн режимі актори продемонстрували вже не одну читку і навіть прем`єри вистав. Про це повідомляють на офіційній сторінці театру у Фейсбук.

Зараз «Гоголівці» репетирують на сцені онлайн виставу «Заблукані втікачі», яку вже 16 травня о 19:00 можна буде подивитися у прямому ефірі.

Прем`єра цієї вистави відбулася 3 травня, але тоді актори повторювали прем'єрну читку на відстані один від одного. А зараз, коли послабили карантин, актори вже будуть не перед моніторами, а трансляція «наживо» відбуватиметься з рідної сцени театру.

Посилання на онлайн виставу оприлюднять вже сьогодні, тому охочим її переглянути варто слідкувати за анонсами. Організатори відзначають, що актори чекатимуть на своїх глядачів.

Вистава «Заблукані втікачі» за п'єсою Неди Нежданої залишає скорботний камертон подій 34-річної давнини (чорнобильської трагедії), а у описі вистави її головних героїв описують так:

«Люди, які пройшли випробування зоною різні, але ми сьогоднішні маємо жити не минулим, а дивитися у майбутнє, не забувати, а вчитися на помилках. Йти далі: жити, любити, не звинувачувати всіх навколо, а взяти відповідальність на себе за свою долю...».

Режисер постановки Владислав Шевченко, художник – Ірина Кліменченко. Вистава триває протягом 2 години.

Раніше ми писали Полтавський театр імені Гоголя надав онлайн доступ до відеоверсій вистав

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#театр #онлайн #Полтава #вистава
Оголошення
live comments feed...