• Головна
  • Оголошено прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Феодосія Рогового
12:30, 15 травня 2020 р.
Надійне джерело

Оголошено прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Феодосія Рогового

Оголошено прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Феодосія Рогового

Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Феодосія Рогового, заснованої з метою сприяння розвитку сучасної української літератури, відзначення письменників за вагомі творчі здобутки, громадян – за активну громадську діяльність.

Премія присуджується щорічно до дня народження нашого земляка, відомого українського письменника Феодосія Рогового – 27 серпня. Нею нагороджуються автори високохудожніх прозових творів, що оприлюднені на момент засідання журі, а також громадяни, чия громадська діяльність спрямована на розбудову демократичної української держави, реалізацію суспільно значущих ініціатив на місцевому рівні.

Номінації Премії: «Сучасна проза», «Громадська діяльність».

Пропозиції про присудження Премії вносять органи державної виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, творчі спілки, громадські організації, адміністрації (ректорати) загальноосвітніх навчальних закладів та вищих навчальних закладів 1-4 рівнів акредитації, закладів культури, редакції періодичних видань до 1 липня.

У листі-клопотанні до журі Премії вказується прізвище, ім'я та по батькові кандидата на нагородження, його місце роботи, посада, адреса проживання, контактні телефони, зазначається конкретний внесок претендента відповідно до визначеної номінації.

До листа-клопотання, завіреного підписом керівника організації, установи та печаткою, додаються ксерокопії паспорта та ідентифікаційного коду претендента, листи на підтримку кандидата, книги, публікації, відеоматеріали тощо.

Документи на здобуття Премії подаються за адресою: 36000, м. Полтава, вул. Остроградського, 2, Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка (кафедра української літератури).

Матеріали на нагородження розглядає журі Премії. У кожній номінації може бути присуджена лише одна Премія. Премія не може бути присуджена посмертно.

Рішення журі про присудження Премії буде оприлюднене у засобах масової інформації.

Лауреати Премії отримають грошові винагороди та дипломи. Розмір Премії обласної ради імені Феодосія Рогового становить 5000 (п’ять тисяч) гривень у кожній номінації.

Раніше ми писали Стартує прийом матеріалів на обласний щорічний творчий конкурс «Журналіст року»

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#премія #Полтава #література

Коментарі

Оголошення
live comments feed...