• Головна
  • Із засідання комісії з розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм
17:15, 14 травня 2020 р.
Надійне джерело

Із засідання комісії з розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм

Із засідання комісії з розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм

Сьогодні, 14 травня, у приміщенні Полтавської міської ради відбулося позачергове засідання комісії з розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм, яке провела заступник міського голови з питань виконавчих органів Тетяна Юрченко.

Так, члени комісії розглянули питання щодо розміщення пересувних тимчасових споруд, а саме виносних столиків у визначених для цього місцях (майданчиках) для сезонного використання, щодо подальшого розміщення пересувних тимчасових споруд, зокрема, пересувних лотків. А також розглянули питання щодо демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності та інших незаконно встановлених конструкцій на території м. Полтава.

Під час засідання було розглянуто 56 звернень суб’єктів підприємницької діяльності та інших суб’єктів містобудування стосовно розміщення тимчасових споруд, а точніше літніх майданчиків, як у центрі Полтави – по вулиці Соборності, так і у інших мікрорайонах міста.

Комісія надала дозволи на розміщення тимчасових споруд та літніх пересувних чи стаціонарних майданчиків лише тим підприємцям, які дотримуються усіх критеріїв та вимог чинного законодавства. Інші ж звернення були відправлені за доопрацювання.

За словами Тетяни Юрченко, уже другий рік поспіль міська влада рекомендує підприємцям дотримуватися чітких вимог у зовнішньому оформленні літніх майданчиків:

— Ми повинні разом дбати про культурний, естетичний вигляд нашого міста. Ні в якому разі не перенавантажувати тимчасовими спорудами історичну частину Полтави. А навпаки – дати вулицям простір та легкість. Тому у нашому місті усі майданчики для сезонного (літнього) використання повинні бути відкритими і негабаритними, а головне –комфортними для усіх відвідувачів.

Тож, за рекомендаціями міської влади, тимчасові споруди для сезонного використання (літні майданчики) обов’язково повинні мати пандус та модульне озеленення, підприємців закликають дотримуватися сучасної стилістики оформлення та відмовитися від масивних конструкцій на користь більш простих і негроміздких.

#Полтава #комісія #споруди #розміщення #міська рада
Оголошення
live comments feed...