Про виплати надбавок і премій медикам Полтавщини, які надають необхідну медичну допомогу хворим на COVID-19

На Полтавщині перші випадки захворювання на COVID-19 зафіксували в Кременчуці у березні 2020 року. Виплата надбавок і премій медичним працівникам передбачена наказом МОЗ України від 28 березня 2020 року № 722 «Організація надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19)».

Згідно з цим наказом 10 квітня 2020 року здійснено виплату додаткових доплат за березень 78 медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я Кременчука, зокрема, медикам Кременчуцької лікарні інтенсивного лікування, які були зайняті на роботах із ліквідації гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусною SARS-CoV-2. Загальна сума коштів склала 223,4 тис. грн. Ці видатки здійснено за рахунок перерахованої субвенції з державного бюджету. Крім того, цим працівникам було виплачено стимулюючі доплати у вигляді премії на загальну суму 1477,6 тис. грн.

З 06 травня 2020 року Національна служба здоров’я України (НСЗУ) розпочала контрактування закладів, що надають медичну допомогу пацієнтам із COVID-19. Пакети передбачають надання послуг із тестування, екстреної та стаціонарної медичної допомоги. На це додатково виділено понад 15 млрд грн.

Станом на 14 травня 2020 року в Полтавській області контракти з НСЗУ уклали КУ «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Полтавської обласної ради та 20 закладів охорони здоров’я. Інші медичні установи знаходяться в процесі узгодження контрактів.

Після укладення контрактів кошти надійдуть на рахунки медичних закладів і з цих сум будуть виплачуватися надбавки.

Завдяки оплаті через єдиного закупівельника медичних послуг лікарні оперативно і без посередників отримають кошти для лікування пацієнтів, а також для підвищення заробітних плат своїм співробітникам, задіяним у наданні допомоги пацієнтам із коронавірусною хворобою.

У комунальній установі «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» заробітна плата в березні 2020 року виплачена за кошти медичної субвенції. Середня заробітна плата медичного персоналу в березні 2020 році складала: лікарі – 13142 грн; середній медичний персонал – 11910 грн; молодший медичний персонал – 7128 грн. У тому числі премія: лікарі – 3600 грн; середній медичний персонал – 2700 грн; молодший медичний персонал – 2200 грн.

Доплата працівникам, які були задіяні в наданні медичної допомоги особам із підтвердженим діагнозом «гостра респіраторна хвороба COVID-19» (2 особи – 1 год.50 хв.; 1 особа – 31 хв.) склала 293,22 грн.

Заробітна плата працівників служби екстреної медичної допомоги області в квітні 2020 року виплачена за кошти Національної служби здоров’я України. Середня заробітна плата медичного персоналу у березні 2020 році складала: лікарі – 11009 грн; середній медичний персонал – 9844 грн; молодший медичний персонал – 5881 грн. У тому числі премія: лікарі – 2000 грн; середній медичний персонал – 1500 грн; молодший медичний персонал – 1000 грн.

Крім цього, 977 працівників КП «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Полтавської обласної ради» отримали премію за квітень 2020 року на загальну суму понад 1,6 млн грн: лікарям (165 чол.) – у розмірі 2000 грн; медичним сестрам (680 чол.) – 1500 грн; молодшим медичним сестрам (132 чол.) – 1000 грн. Це обсяг нарахованої премії без урахування відрахування обов’язкових податків та зборів, що складає в середньому 22%.

Також премію отримали 144 працівників КП «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня Полтавської обласної ради» на загальну суму 840,0 тис. грн: лікарям (22 чол.) – у розмірі 7000 грн; медичним сестрам (65 чол.) – 5000 грн; молодшим медичним сестрам (38 чол.) – 4000 грн та іншому персоналу (19 чол.) – 3000 грн.

Здійснення додаткових доплат медичним та іншим працівникам, які надають медичні послуги, пов’язані з наданням медичної допомоги пацієнтам із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, буде проводиться після перерахування коштів НСЗУ відповідно до укладеного договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій щодо надання медичної допомоги пацієнтам із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

Пресцентр Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА

медики Полтавщина виплати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Влада
Сьогодні, 23 жовтня, у режимі відеоконференції відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, яке провів секретар міської ради Олександр Шамота. На порядку денному розглянули одне, але вкрай важливе питання. На засіданні виконкому погодили інвестиційну програму Товариства з обмеженою відповідальністю «ПОЛТАВАТЕПЛО». Необхідність створення даного підприємства полягала у забезпеченні послугами з постачання теплової енергії та...
Партнерський матеріал
Кандидат на посаду міського голови, лідер партії «Рідне місто» закликає полтавців вірити не обіцянкам, а конкретним справам і зробити обдуманий вибір 25 жовтня.
Суспільство
Щойно закінчилася національна комісія ТЕБ і секретар Полтавської міської ради записав відеозвернення, де наголосив, що життя і робота у місті буде і після виборів. Незважаючи на “червону зону”, яку запровадили у Полтаві, додаткових обмежень вводити не будуть. Це означає, що торгові центри, ринки, фітнес центри, салони краси будуть працювати. Також у звичному режимі працюватиме і громадський транспорт. - Працюємо, але не забуваємо про дезинфекцію, маски та...
Суспільство
У Полтаві з 22 жовтня розпочався опалювальний сезон 2020/2021 року житлових багатоквартирних будинків. Відповідне рішення було прийнято 21 жовтня під час засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради. Обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» розробило та погодило в органах місцевого самоврядування графік пуску котелень підприємства з початком опалювального періоду 2020-2021 рр. За словами начальника відділу оперативного реагування упр...
Партнерський матеріал
Удовіченко - єдиний, хто має чітку обґрунтовану стратегію відродження Полтави. Це останній шанс для нашого міста, і саме Удовіченка кожному з нас варто підтримати на виборах!
Суспільство
В Україні знову антирекорд за кількістю заражених коронавірусом - понад 7,5 тис. випадків за добу . Загалом кількість інфікованих коронавірусом перевищила 330 тисяч. За добу в країні виявили рекордну кількість хворих - 7517. Про це повідомляється на сайті РНБО. Всього в Україні в результаті ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли 6164 людей (+121 за добу), проте 137 578 (+2680) пацієнтів вже одужали – повторне лабораторне дослідження не вия...
Суспільство
23 жовтня — 296-й день року (297-й у високосні роки) за григоріанським календарем. До кінця року залишається 69 днів. 23 жовтня День ангела імені відзначають: Євлампій, Євлампія, Іннокентій, Амвросій, Андрій, Вассіан, Феофіл Свята Міжнародний день шкільних бібліотек Засновником цієї календарної події виступає всесвітня організація ЮНЕСКО, за ініціативою Міжнародної асоціації шкільних бібліотек. Вперше свято було проведено в 1999-му році. Дата святкування М...
Партнерський матеріал
Мешканці 109-го мікрорайону (Інститут зв'язку, Павленки, Терновщина) можуть сміливо зустрічати холоди.Команда «Рідне місто» вирішила складну проблему, створили контрольоване громадою підприємство.Це результат спільної боротьби й особистої допомоги Олександра Удовіченка.
Екологія
У Полтаві сонце в цей день буде рідко з'являтися з-за хмар. Без опадів. Про це йдеться у прогнозі на сайті sinoptik.ua. Температура вдень коливатиметься від +16 до +18, увечері - +14 +13. Найвищу температуру цього дня зафіксували у 1989-му році - +19,0 градусів за Цельсієм. Найнижча температура була у 1945 році. Тоді у Полтаві похолодало до -6,4 градуса. - Дощі оминають Україну, - повідомляє народний синоптик Наталка Діденко у своєму метеоблозі на сторанці...