• Головна
  • « Полтавська лабораторія затримує результати ПЛР аналізів» – Віталій Малецький
12:00, 14 травня 2020 р.
Надійне джерело

« Полтавська лабораторія затримує результати ПЛР аналізів» – Віталій Малецький

« Полтавська лабораторія затримує результати ПЛР аналізів» – Віталій Малецький

« Оперативна інформація за 13 травня 2020 року. Сьогодні Кременчук не отримав жодного результата ПЛР-тестування на коронавірусну інфекцію з Полтавського обласного лабораторного центру. Станом на сьогоднішній ранок ми очікували 109 результатів раніше направлених зразків біологічних матеріалів пацієнтів з підозрою на COVID-19» - таку інформацію оприлюднив у мережі Фейсбук кременчуцький міський голова Віталій Малецький. Також він пише:

« - Такі затримки з наданням результатів аналізів, які підтверджують або спростовують наявність у пацієнта коронавірусної хвороби, ускладнюють роботу з припинення розповсюдження інфекції і ставлять під загрозу здоров‘я багатьох людей. В цьому світлі виглядає незрозумілою позиція обласної влади, яка не зробила жодної дієвої спроби посприяти перерозподілу тест-систем, які у достатній кількості наявні в Полтавській області, для нашої ПЛР-лабораторії».

Крім того, Малецький зауважує:

« - Незважаючи на повну готовність лабораторіі до роботи та неодноразові наші звернення та звернення народних депутатів від Полтавської області до центральних органів влади, обласної адміністрації бюрократичні перепони подолати поки що не вдалося. Хоча всім зрозуміло, що запуск Кременчуцької ПЛР-лабораторіі допоможе вирішити проблему своєчасного тестування на коронавірусну хворобу пацієнтів, контактних осіб, медичних працівників» .

Нагадаємо, раніше перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін інформував, що затримка тестування відбувається через те, що в області катастрофічно не вистачає вірусологів.

#вірус #карантин #пандемія
Оголошення
live comments feed...