• Головна
  • У Полтаві під стіни ОДА приїхали перевізники: вимагають відновлення міжміського та міжобласного сполучення (ФОТО)
11:32, 13 травня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві під стіни ОДА приїхали перевізники: вимагають відновлення міжміського та міжобласного сполучення (ФОТО)

У Полтаві під стіни ОДА приїхали перевізники: вимагають відновлення міжміського та міжобласного сполучення (ФОТО)

13 травня під стінами Полтавської ОДА мітингують перевізники. На вулиці Соборності зупиняються кілька десятків автобусів. На вікнах більшості із них - плакати із короткими звереннями до влади: "Відновіть автобусне сполучення!"

Також учасники акції виходять на площу перед Полтавською ОДА із плакатами. На них так само - зверення до влади. "Відновіть транспортне сполучення. Економіка без транспорту не працює", "Відновіть транспортне сполучення. Чому транспорт у Європі працює, а в Україні - ні?"

- Ми зібралися тут із вимогою відкриття транспортного руху приміських, міжміських, міжобласних маршрутів. У кожного із нас є наймані працівники, які сидять без роботи. Кілька автобусів наших представників поїхали до Києва, а ми прийшли із вимогами до Полтавської ОДА, - пояснює перевізник Володимир Волик, перевізник, директор ПП «Арсенал-2009». Здійснює перевезення за маршрутом "Полтава-Суми".

Учасники акції передають звернення до голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова. У зверненні прохають звернутися до Кабміну та:

  1. Негайно поновити роботу регулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, міжобласному та міжнародному сполученні із заїздом автобусів на територію автостанцій, які працюють в рамках правового поля та реалізацію автостанціями квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення, за умови дотримання санітарно-гігієнічних вимог.
  2. Заборонити використання на ринку пасажирських регулярних перевезень транспортних засобів (до 9 пасажирських місць), які здійснюють «нелегальне» перевезення пасажирів легковими транспортними засобами.
  3. Звільнити транспортні компанії (перевізників та автостанції), діяльність яких була зупинена на період проведення заходів запобіганню поширенню коронавірусної інфекції, від нарахування, обчислення та сплати податків, у тому числі із ЄСВ та ПДВ, на період дії карантину плюс два місяці.
  4. Запровадити транспортним компаніям (перевізникам та автостанціям) державну фінансово-кредитну та інвестиційну підтримку.Звернення отримує начальник управління інфраструктури Полтавської ОДА Сергій Марчишинець. Він спілкується із мітингувальниками та пояснює, що обласна влада не може самостійно приймати рішення про відновлення руху транспорту. Проте обіцяє, що звернення передадуть до Кабміну.

Раніше ми повідомляли, коли та як в Україні відновлюватимуть транспортне перевезення.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#акція #перевізники #Полтава #автобуси #відновлення #транспорт
Оголошення
live comments feed...