• Головна
  • МакДональдз починає працювати «на винос», відкриває літні майданчики й повертає Роял Чіз
14:00, 13 травня 2020 р.
Надійне джерело

МакДональдз починає працювати «на винос», відкриває літні майданчики й повертає Роял Чіз

МакДональдз починає працювати «на винос», відкриває літні майданчики й повертає Роял Чіз

Згідно з рішенням Уряду України про послаблення карантинних обмежень, з 11 травня додатково до сервісів доставки та МакДрайв страви в МакДональдз можна замовити й отримати «на винос». Також клієнти можуть користуватися майданчиками мережі просто неба.

За такою схемою працюватимуть 78 ресторанів з 92 наявних. Експресвікна й тамбури, що дають замовлення «на винос», відкриті за новим розкладом з 8:00 до 22:00. Позбавлені можливості обслуговувати 14 ресторанів мережі, які переважно розміщені в торгових центрах, що не працюють у період карантину.  Для зручності перед рестораном нанесено розмітку, яка показує безпечну відстань, а на літніх майданчиках з цією ж метою встановлено нагадування про те, що за столиком також слід дотримуватися дистанції.

" - У цей період мережа посилила й без того суворі процедури з контролю якості, чистоти та гігієни в закладах. Усі поверхні на кухні й у залі дезінфікуються спеціальним розчином, поруч з експресвікнами додатково встановлено дезінфекційні диспенсери для відвідувачів. Працівники дотримуються рекомендованої дистанції до відвідувача, а замовлення видають безконтактно. Кожні дві години чи за потреби частіше проводиться дезінфекція всіх поверхонь, з якими контактують гості. Мінімум щогодини протираються поверхні в зоні виробництва й обслуговування. Усі роботи проводяться в одноразових рукавичках і масках" - сказано у повідомленні.

Читайте також: В Міносвіти розповіли. коли працюватимуть дитчі садочки

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#ресторани #робота #карантин

Коментарі

Оголошення
live comments feed...