• Головна
  • Із наради з підприємцями міста
09:30, 13 травня 2020 р.
Надійне джерело

Із наради з підприємцями міста

Із наради з підприємцями міста

Учора зранку, 12 травня, під стінами будівлі виконавчого комітету Полтавської міської ради зібралося чимало підприємців місцевих ринків. Усі вони чекають, коли влада дозволить відкрити ринки, і вони знову зможуть займатися підприємницькою діяльністю.

Із наради з підприємцями міста, фото-1

Секретар міської ради Олександр Шамота зустрівшись з підприємцями міста, запропонував визначити ініціативну групу з вирішення даного питання та разом провести нараду.

Із наради з підприємцями міста, фото-2
Із наради з підприємцями міста, фото-3

Уже о 16:00 у холі приміщення виконкому відбулася робоча нарада з ініціативною групою ринку «Речовий». Секретар міської ради Олександр Шамота разом із заступниками міського голови Тетяною Юрченко та Іваном Сватенком, представниками Полтавського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області та підприємцями обговорили дорожню карту виходу з карантину. Та, наразі, слід дочекатися відповідної постанови Уряду або роз’яснення від Кабінету Міністрів України щодо відкриття непродовольчих ринків.

Із наради з підприємцями міста, фото-4
Із наради з підприємцями міста, фото-5

Міська влада завжди готова йти назустріч підприємцям, шукати компроміси та всіляко підтримувати їх. Тож, заступниця міського голови Тетяна Юрченко особисто звернулася до представників Уряду щодо надання роз’яснення умов відкриття речових ринків в умовах карантину.

Із наради з підприємцями міста, фото-6

У ході робочої наради, домовилися про те, що ініціативна група донесе до усіх підприємців ринку, яких близько тисячі, вимоги, яких необхідно дотримуватися під час здійснення підприємницької діяльності.

Наразі ж підприємці уже можуть почати підготовку до відкриття.

І лише після того, як Уряд дасть відповідний дозвіл, а Держпродспоживслужба перевірить якість виконання усіх вимог щодо санітарної безпеки, підприємці зможуть працювати.

Міська влада розуміє, що для багатьох підприємців та представників малого бізнесу їхня робота – це єдине джерело доходів, а вони змушені тимчасово припинити свою діяльність. Проте, якби вчасно не запровадили карантин у Полтаві та не закрили б ринки – наслідки пандемії були б значно гіршими.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нарада #підприємці #бізнес

Коментарі

Оголошення
live comments feed...