• Головна
  • Які ринки і магазини Полтави вже відкрилися?
14:00, 12 травня 2020 р.
Надійне джерело

Які ринки і магазини Полтави вже відкрилися?

 Які ринки і магазини Полтави вже відкрилися?

Отже, сьогодні стартував перший етап послаблення карантину в Україні.

Ми вже розповідали, які заклади харчування і торгівлі відкрилися у центрі Полтави. А тепер – огляд по районах.

Ринок « Центральний» відкрився ще першого травня. Нагадаємо, в перший же день тамтешньому керівництву виписали штраф за порушення, котрі усунули протягом доби і ринок запрацював знову. Сьогодні там набагато багатолюдніше, ніж в попередні дні. Навіть спостерігаються типові затори автівок по вулиці Шевченка.

Від сьогодні працює ринок на Південному вокзалі. На вході – традиційний температурний скринінг. Магазини поки що відчинилися не всі. Деякі у процесі виготовлення захисних екранів та роблять генеральне прибирання.

Ринок на Леваді. Працюють кілька магазинів – переважно, м’ясні, ковбасні. Більшість - ятки з фруктами і овочами, господарські товари – поки що зачинені.

Відкрився і ТРЦ « Конкорд». Окрім кінотеатру та закладів харчування сьогодні тут працює все.

Ринок « Мотель» теж відкрився кілька днів тому. Але сьогодні тут теж набагато більше покупців. Магазини працюють поки що не всі, непродовольчі та господарські – всього кілька.

Магазини у мікрорайоні Алмазний або відчинилися , або готуються до відкриття. Всі перукарні та салони краси працюють. Ринок " Боженка" працює приблизно вже на 70%. Ринок « Алмазний» планують відкрити завтра.

#ринок #робота #торгівля
Оголошення
live comments feed...