• Головна
  • Няня в Полтаві: як знайти і скільки коштують послуги?
16:00, 12 травня 2020 р.
Надійне джерело

Няня в Полтаві: як знайти і скільки коштують послуги?

 Няня в Полтаві: як знайти і скільки коштують послуги?

НЯНІ ПОЛТАВИ: ПОПИТ І ПРОПОЗИЦІЯ

Отже, від сьогодні в Україні стартує перший етап виходу з карантину. Відкриються ринки, непродовольчі магазини, салони краси, кафе та багато іншого. Втім, дитячі садочки та інші заклади поки що будуть зачинені. Щодо відкриття позаміських таборів, то за словами директора департаменту охорони здоров’я ОДА Віктора Лисака, про це навіть не йде мова.

Отож,  підприємства відкривають, і на цьому етапі виникають складнощі у батьків, які мають маленьких дітей. Куди подіти малечу? Особливо, якщо не маєш бабусі чи когось з рідних, хто б міг приглянути за дитиною? Як варіант – найняти няню.

Олена Микитенко – няня з багаторічним стажем стверджує: не зважаючи на підвищення попиту, ціна на послуги у Полтаві не змінилася:

« - Ціна на послуги няні стартує у Полтаві від 40 ( частіше 50) гривень за годину. Втім, завжди є нюанси. Це – ваша освіта, знання мов, музична освіта , медичні навики – все вам в плюс. Все може згодитися, і якщо ви навчаєте дитину мовам чи музиці то це все плюсується до зарплати. Іноді господарі можуть попрохати вас щось приготувати, чи прибрати – це також плюс до зарплати за окрему ціну, як домовитеся. Повторю, очікувалося, що через зростання попиту, підніметься ціна, однак цього не сталося. Думаю, через те, що у Полтаву повернулися багато жінок – заробітчанок з великим досвідом роботи».

Крім того, Олена додає: вона завжди працювала самостійно, багато ж жінок влаштовуються працювати через кадрові агенції.

« - Напевно, тут є певні зиски для наймача. Адже агенція несе за тебе відповідальність, на щастя, зі мною такого ніколо не було, на мою роботу ніхто ще не нарікав, але про такі випадки чула. Наймаючи няню через агенцію, наймач себе певним чином застраховує. Але вважаю, це більш актуально для великих міст. У Полтаві ж діє « сарафанне радіо», гарну няню передають « з рук в руки».

НЮАНСИ РОБОТИ

Нюансів роботи багато. За словами Олени, дорожче коштують послуги няні, яка доглядатиме за немовлям, або у нічні години чи святкові дні.

« - Ціна на послуги дуже варіативна.  Але скажу точно – няня у містах – мільйонниках коштує удвічі дорожче, якщо не у три рази. Скажімо, у Києві ціна стартує подекуди навіть від 300 гривень за годину» .

Втім, ситуація і ціна можуть змінитися будь – якої миті.

« - Не відомо, чи не поновлять карантин у повному обсязі, ніхто нічого не знає напевно. Тому поки що ніхто не прогнозує на далеке майбутнє. Але поки що ціна на послуги няні незмінна, що буде далі – ми побачимо найближчий місяць – два.

Тим, хто вперше вирішив знайти помічницю, я б радила попрохати рекомендації, диплом про освіту і обов’язково домовитися про випробний термін – ви побачите, чи знаходять спільну мову ваші діти з нянею» - підсумовує Олена.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#няня #робота #зайнятість
Оголошення
live comments feed...