• Головна
  • Полтавські медики отримали 300% надбавки за березень, - міністр охорони здоров’я України Максим Степанов
12:18, 11 травня 2020 р.
Надійне джерело

Полтавські медики отримали 300% надбавки за березень, - міністр охорони здоров’я України Максим Степанов

Полтавські медики отримали 300% надбавки за березень, - міністр охорони здоров’я України Максим Степанов

Сьогодні із робочою поїздкою до Полтави приїхав міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

У ході візиту міністр відвідає кілька медичних закладів Полтавської області та ознайомиться, як вони працюють в умовах другого етапу медичної реформи, яка стартувала з 1 квітня. Про це повідомили в пресслужбі Полтавської ОДА.

Зокрема, відвідає Полтавський обласний тренінговий центр, КП «Центр екстреної медицини катастроф». Потім огляне Хорольську ЦРЛ.

Степанов під час брифінгу оцінив роботу, що проводиться в області по забезпеченню медичних працівників. Зокрема, йдеться про виплату надбавок тим, хто бере участь у лікуванні хворих на коронавірус.

– Ми отримали інформацію станом на 8 травня по сплаті надбавок за березень. Вони невтішні, я буду доповідати прем'єр-міністру і президенту, особливо по окремих областях. Єдина область, яка дійсно виплатила в повному обсязі – Полтавська. У середньому вони доплатили кожному медпрацівникові, який працював з коронавірусом, близько 21 тисячі гривень. Це саме ті 300%, які й повинні були сплатити. По решті будемо розбиратися. Впевнений, що ми доведемо це до кінця, – розповідає Максим Степанов.

Нагадаємо, що надбавки за квітень медики отримають, коли лікарні завершать укладання контрактів із Національною службою здоров’я України.

#медики #Полтавщина #надбавки
Оголошення
live comments feed...