• Головна
  • День перемоги над нацизмом Полтава святкує без масових заходів
09:07, 9 травня 2020 р.
Надійне джерело

День перемоги над нацизмом Полтава святкує без масових заходів

День перемоги над нацизмом  Полтава святкує без масових заходів

Сьогодні в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У нашому традиційному опитуванні ми з'ясували, що більшість полтавців теж відзначають саме цей день. 74 відсотки читачів нашого сайту, що взяли участь у голосуванні, обрали варіант – Буду святкувати День перемоги 9 травня. 10 відсотків проголосували за варіант – Буду святкувати День пам’яті та примирення 8 травня. Ще 16 відсотків учасників голосування не будуть святкувати у жоден із днів.

У зв’язку із карантинними заходами у місті полтавці цього року не візьмуть участь у традиційній ході до Монументу Слави. Нагадаємо, квіти до пам’ятника покладуть лише представники обласної влади, які закликали полтавців лишатися вдома.

Так зранку голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов у своєму "Телеграм-каналі" опублікував фото із квітами біля Меморіалу Солдатської Слави.

"Пам'ятаємо. Перемагаємо – сьогодні ці слова звучать по-особливому. Пам’ятаємо про мільйони загиблих людей, зламаних життів і тисячі роз’єднаних сімей. Це та велика ціна, яку Україна разом зі світом заплатила за перемогу над нацистами та їхніми приспішниками. Українці перемагали на багатьох фронтах Другої світової війни, брали участь у всіх визначних битвах, звільняли Європу від гітлерівського ярма. Цей подвиг закарбований в наших серцях навічно. Дорогі ветерани! Вітаю вас з Днем перемоги над нацизмом. Дякую за мужність, бойові звитяги та непосильну працю. Бажаю вам, вашим родинам і близьким міцного здоров‘я, а всім нам – миру. Вічна пам‘ять полеглим, велика шана тим, хто з нами. Сьогодні від імені всіх полтавців поклали квіти до Меморіалу Солдатської Слави", - написав Олег Синєгубов.

Між тим ми можемо згадати минулорічний День перемоги, коли на традиційну ходу вийшли тисячі полтавців. Чимало з них принесли із собою портрети рідних, які воювали або загинули на фронтах Другої світової. Згадаємо – як це було.

#День Перемоги #свято #пам'ять #карантин #вдома
Оголошення
live comments feed...