• Головна
  • У Полтаві медикам передали тисячі респіраторів та костюмів біозахисту
11:45, 8 травня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві медикам передали тисячі респіраторів та костюмів біозахисту

У Полтаві медикам передали тисячі респіраторів та костюмів біозахисту

8 травня на території Полтавської обласної клінічної лікарні імені Скліфософського відбувається передача засобів захисту для медиків Полтавської області. Це – вже третя подібна передача костюмів біозахисту. Цього разу до їх закупівлі долучилися компанія «ЯВІР-2000», мережа магазинів «Аврора», група компаній «Астера», «Алма-М» та виробниче підприємство «Консоль». Всього цього разу до Полтави привезли 3000 костюмів біологічного захисту. Також медикам передали понад 13 000 респіраторів та інших засобів захисту від благодійного фонду «Прайм» та «Корпорація монстрів».

-Ми дуже вдячні бізнесу за ту допомогу, яку надають для лікарень, лікарів, медичного персоналу. Вони є дуже значущими у боротьбі з поширенням коронавірусу. Дякуємо «Полтавській асоціації бізнесу», яка закупила більше 2000 костюмів біозахисту. Все це буде направлено до інфекційних відділень, до лікарень у районах, - запевнив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

-Звісно, усі ці засоби захисту необхідні. Треба враховувати, що це усе – вироби одноразового використання і медикам потрібні для роботи щодня, - зазначив головний лікар Полтавської обласної клінічної лікарні імені Скліфосовського Григорій Оксак.

Далі журналістам продемонстрували - як виглядають костюми для медиків. Розповіли, що вони мають три рівні захисту і мають убезпечити від інфікування коронавірусом.

У Полтаві медикам передали тисячі респіраторів та костюмів біозахисту, фото-7

Раніше ми розповідали, що медики, які лікують хворих на коронавірус, отримають премії із міського бюджету.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#костюми #Полтава #захист #медики #передача #бізнес
Оголошення
live comments feed...