• Головна
  • Коли у Полтаві запрацюють фонтани?
14:15, 7 травня 2020 р.
Надійне джерело

Коли у Полтаві запрацюють фонтани?

Коли у Полтаві запрацюють фонтани?

Усім відомо, що через пандемію в України тривають карантинні обмеження. Містянам заборонено відвідувати громадські місця, парки та сквери без нагальної для того потреби.

Втім, полтавці звикли, що з приходом весни та тепла, окрасою багатьох парків у нашому місті є фонтани, які знаходяться на балансі комунального підприємства «Декоративні культури» Полтавської міської ради. Тож, чи готові комунальники до відкриття фонтанів та коли вони запрацюють, розповів директор КП «Декоративні культури» Сергій Луценко.

- Поки що парки та сквери закриті на карантин. Тому ми не можемо просто так витрачати бюджетні кошти міста на постачання води та обслуговування фонтанів. Ми уже зробили розгерметизацію усіх фонтанів у Полтаві. Підготували усе необхідне обладнання, яке було знято на зимовий період. Зараз ми зробимо пробний їх запуск, аби перевірити та упевнитися, чи належним чином усе працює, - зауважив Сергій Луценко.

Тож, поки триватиме карантин, фонтани не працюватимуть. Як тільки карантинні заходи послаблять, і людям можна буде відвідувати парки та сквери, працівники КП «Декоративні культури» готові запускати фонтани. Та поки що вони у режимі очікування.

#Міська рада #Полтава #фонтани
Оголошення
live comments feed...