• Головна
  • Чи будуть полтавці святкувати День перемоги? (ОПИТУВАННЯ)
13:30, 7 травня 2020 р.
Надійне джерело

Чи будуть полтавці святкувати День перемоги? (ОПИТУВАННЯ)

Чи будуть полтавці святкувати День перемоги? (ОПИТУВАННЯ)

Нагадаємо, цього року у зв’язку із карантинними обмеженнями масові заходи 8 та 9 травня у Полтаві не проводитимуться. Квіти до Вічного вогню покладуть представники обласної влади. Ми ж вирішили дізнатися, як полтавці ставляться до відзначення Дня перемоги.

Спочатку роз’яснимо, що у травневі дні відзначають кілька пам’ятних дат, які дещо різні за емоційним сприйняттям та ставленням до них людей.8 травня – День пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни. 9 травня – День перемо́ги над наци́змом у Дру́гій світові́й війні́ або День перемо́ги.

У суспільстві вже кілька років тривають дискусії щодо святкування 9 травня. Частина патріотичних українців називають цей день не інакше, як "Днем перемоги Колими над Бухенвальдом". Мовляв, один окупант - сталінський Радянський Союз - переміг іншого окупанта - гітлерівську Німеччину. Тому Україні, яка свою незалежність здобула не у 45-му, а у 91-му і святкувати, власне, нічого. Інші українці нагадують, що у складі Червоної армії боролися із гітлерівцями мільйони українців, які воювали не за Радянський Союз, а за рідну країну. Тому День перемоги - це свято для мільйонів нащадків цих солдат. А якої думки ви?

Голос міста
Буду святкувати День перемоги 9 травня
73,5%
Буду святкувати День пам'яті та примирення 8 травня
9,6%
Не буду святкувати взагалі
16,9%
Буду святкувати День української перемоги
0,0%
#Полтава #День перемоги #День пам'яті #примирення #свято
Оголошення
live comments feed...