• Головна
  • До 1 вересня всі школи та дитячі садочки мають бути 100% забезпечені інтернетом, – Олег Синєгубов
17:00, 6 травня 2020 р.
Надійне джерело

До 1 вересня всі школи та дитячі садочки мають бути 100% забезпечені інтернетом, – Олег Синєгубов

До 1 вересня всі школи та дитячі садочки мають бути  100%  забезпечені інтернетом, – Олег Синєгубов

На Полтавщині – 79% об’єктів соціальної сфери підключені до мережі Інтернет. Якісні інтернет-послуги 100% мають заклади, які надають соціальні послуги, інтернати та професійно-технічні училища, ДСНС, ЦНАПИ, заклади первинної медичної допомоги, 99% – школи та 84,2% дитячі садки. Найменше підключення до мережі мають бібліотеки.

Про це повідомив тимчасово виконувач обов’язків начальника Управління інфраструктури та цифрової трансформації ОДА Сергій Марчишинець.

По області до мережі інтернет не підключені 2 школи в Полтавському та Гребінківському районах, 84 дитячі садки та 2 заклади молодіжної інфраструктури.

«Загальні заклади освіти на 45% забезпечені технологіями 3G та 4G на базі Wi-Fi. Це питання стоїть на контролі Управління. Загалом по області 88 об’єктів соціальної сфери потребують підключення до інтернету. Щодо шкіл ми звернулися до балансоутримувачів. Планово мають бути профінансовані роботи і вони будуть підключені до інтернету», – сказав Сергій Марчишинець.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов дав доручення промоніторити ситуацію щодо покриття області мобільним зв’язком та підключити освітні заклади до цієї послуги.

«- До 1 вересня всі школи та дитячі садочки мають бути 100% забезпечені інтернетом. Крім того потрібно чітко з’ясувати ситуацію щодо покриття області 4G інтернетом автомобільних доріг. Коли їдеш автодорогою Київ –Харків-Довжанський то місцями навіть немає зв’язку. Тож мобільні оператори мають надати інформацію», – сказав Олег Синєгубов.

Також Сергій Марчишинець зазначив, що Міністерство цифрової трансформації спільно з Українською бібліотечною асоціацією втілюють проєкт «Дія. Цифрова освіта». Бібліотеки стали першими офлайн-хабами ініціативи. Завдяки програмі, українці зможуть безкоштовно пройти навчання на національній онлайн платформі з цифрової грамотності. В області налічується 757 бібліотек, з яких 350 підключено до мережі Інтернет.

Нині в них є 827 комп’ютерів, 720 з яких можливо використовувати для доступу до мережі Інтернет.

« У цьому додатку можна пройти курси щодо сплати компуслуг онлайн, є курси для пенсіонерів, є програми, що стосуються роботи в інтернеті адже в умовах карантину це питання досить актуальне», – сказав Сергій Марчишинець.

Читайте також: Як отримати допомогу на дітей ФОПам?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школи #інтрнет #садочки

Коментарі

Оголошення
live comments feed...