• Головна
  • Під час карантину у обласному онкодиспансері продовжують лікування хворих та проводять ремонтні роботи
15:30, 6 травня 2020 р.
Надійне джерело

Під час карантину у обласному онкодиспансері продовжують лікування хворих та проводять ремонтні роботи

Під час карантину у обласному онкодиспансері продовжують лікування хворих та проводять ремонтні роботи

Щорічно на Полтавщині виявляється понад 5 тисяч випадків раку і 3 тисячі полтавців помирає. Полтавська область посідає 11 місце в Україні за рівнем захворюваності на онкологічні недуги. Із загальної кількості 47% - жінки, 53% - чоловіки. Високі показники захворюваності на рак – у Полтаві, Диканському, Зіньківському та Машівському районах. Тому надважливо удосконалювати діагностику й лікування, щоб якомога більше пацієнтів одужували. Торік у онкологічному диспансері відкрили оновлене хіміотерапевтичне відділення. На капітальний ремонт відділення з обласного бюджету витратили 15,4 млн грн.

Під час карантину Полтавський онкологічний диспансер продовжує роботу. Тут лікують хворих та проводять ремонтні роботи. У найближчих планах – придбання лінійного прискорювача

« - У Дніпрі, Харкові, Львові та інших містах гарно себе зарекомендували сучасні апаратури для променевого лікування, так звані лінійні прискорювачі. Дуже хочеться, щоб такий з’явився і в Полтаві. Адже застаріла апаратура руйнує не лише ракові, а й здорові тканини організму» - каже головний лікар онкологічного диспансеру Орест Вовк.

Під час карантину у обласному онкодиспансері продовжують лікування хворих та проводять ремонтні роботи, фото-1
Під час карантину у обласному онкодиспансері продовжують лікування хворих та проводять ремонтні роботи, фото-2

Будівництво радіологічного центру променевої діагностики з бункерами для лінійних прискорювачі виведе на зовсім інший рівень лікування онкології у Полтаві. Ціна питання майже 384 мільйони гривень.

Під час карантину у закладі продовжують лікування хворих

« - Більшість наших хворих не можуть переривати лікування. Хіміотерапія, променева терапія, їх цикли не можна припиняти – і все це наші пацієнти отримують у повній мірі. Зараз зменшився потік хворих у поліклінічне відділення, ми не робимо операції, які не є життєво важливими, але всі термінові процедури виконуємо у повному обсязі. З чотирьохсот наявних ліжок у нас протягом карантину заповнені десь більше половини» - каже Орест Вовк.

Під час карантину у обласному онкодиспансері продовжують лікування хворих та проводять ремонтні роботи, фото-3

Днями міністр охорони здоров’я Максим Степанов оголосив, що в Україні відновлюють планові операції. Тому найближчим часом робота онкологічного диспансеру увійде у звичне русло.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#онкологія #операції #Орест Вовк

Коментарі

Оголошення
live comments feed...