• Головна
  • Шамота: Пом’якшення карантину та матеріальна допомога для підприємців 1 та 2 групи
Партнерський матеріал
15:00, 6 травня 2020 р.
1
Надійне джерело

Шамота: Пом’якшення карантину та матеріальна допомога для підприємців 1 та 2 групи

Партнерський матеріал
Шамота: Пом’якшення карантину та матеріальна допомога для підприємців 1 та 2 групи

1 млрд 600 млн гривень - саме таку суму виділили на допомогу фізособам-підприємцям першої і другої груп платників єдиного податку. Більшість із них – підприємці, які працюють у сфері послуг і вимушені зупинити роботу на період карантину. Зареєструватися на отримання допомоги можна онлайн, не виходячи з дому, говорить секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

— Всі підприємці, що підпадають під категорію, зможуть отримати виплати(для дітей віком до 6-ти років — 1 779 грн; для дітей віком від 6-ти до 10-ти років — 2 218 гривень). Для цього потрібно в електронному вигляді онлайн зареєструвати відповідну заяву на порталі допомоги підприємцям. Також можна надіслати документи поштою до управління соцзахисту в своєму районі або скористатись для реєстрації додактом «ДІЯ», — говорить Шамота.

За словами секретаря міськради, такі виплати передбачені за весь період карантину та протягом місяця після його закінчення.

— Крім того ми зараз плануємо перерахувати ставки податків для підприємців Полтави – єдиний податок для підприємців 1-ї групи, а це переважно працівники ринків, становитиме 0%, а для підприємців другої групи знижено з 20 до 10%, — зазначено в дописі.

Олександр Шамота зауважив, що для працівників ринків на період карантину вже знято плату за користування ринком, так зване «містове», а вже з наступного тижня БІЛЬШІСТЬ ПІДПРИМЄЦІВ ПОЛТАВИ МОЖУТЬ ГОТУВАТИСЬ ДО ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ

У своєму дописі в телеграм-каналі секретар міськради зауважив, вважає карантин дієвим засобом захисту полтавців:

— Чи був карантин безрезультатним? НІ і ще раз НІ! Завдяки вчасно вжитим заходам сьогодні Полтава в лідерах по позитивній динаміці як інфікування на COVID-19, так і в лікування та смертності (у місті станом на 6 травня жодного померлого – ред.). Чи було б це можливо без карантину – досвід всього світу і окремих українських міст, що не встигли вчасно вжити заходів, показує – НІ! Водночас ми розуміємо, що безкінечно тримати бізнес вдома неможна. Це загрожує банкрутством спочатку підприємців, а потім і ударом по бюджету міста, а отже соціальним програмам, інфраструктурним проєктам тощо, — йдеться в повідомлені.

Відтак згідно з планом виходу з карантину з 12 травня більшість підприємців зможуть відновити роботу.Це будуть зокрема:

- Заклади оптової та роздрібної торгівлі непродовольчими товарами

- Перукарні та салони краси

- Сервісні центри з ремонту побутової техніки

- Салони мобільного зв’язку

- Стоматологи, аудитори, адвокати, нотаріуси тощо

- Заклади громадського харчування з роботою на виніс та літні майданчики кафе і ресторанів.

#допомога #підприємці #діти #виплати #карантин
Оголошення
live comments feed...