• Головна
  • Справжня італійська піца у Полтаві: приготують за традиційним рецептом, випечуть за 60 секунд та привезуть додому
16:00, 7 травня 2020 р.
Надійне джерело

Справжня італійська піца у Полтаві: приготують за традиційним рецептом, випечуть за 60 секунд та привезуть додому

Справжня італійська піца у Полтаві: приготують за традиційним рецептом, випечуть за 60 секунд та привезуть додому

Справжня італійська піцерія у Полтаві «Пріма Піца» використовує у своїй роботі досвід майстрів із Італії. Піцу тут готують у справжній дровяній печі на живому вогні. При цьому піч розігрівається настільки, що піца випікається всього за 60 секунд! Це додає їй особливого смаку та підрум’янює по краях.

У «Пріма Піца» використовують для приготування лише екологічні продукти, у тому числі – із власного господарства. Замовити тут можна не лише піцу. Тут вам запропонують ще чимало свіжих, смачних страв – салати, гарячі страви, фірмові страви, полтавські галушки, напої, десерти, а також пиво власного виробництва.

Замовити усе це можна онлайн на сайті primapizza.com.ua. Оплатити можна як готівкою, так і безготівковим способом. Замовлені страви можуть доставити вам впродовж 40-60 хвилин – гарячими та запашними. А при замовленні на суму понад 300 гривень доставка буде безкоштовною!


Телефони для замовлень: (0532) 633-699; (095) 58 555 58, (098) 770 62 29. Самостійно забрати замовлене можна за адресами: вул. Київське шосе, 60 ; Пушкіна,16.

#Полтава #піцерія #Італія #піч #замовлення #страви
Оголошення
live comments feed...