• Головна
  • Цьогоріч лише за I півріччя КП «Декоративні культури» висадили рекордну кількість дерев
14:00, 6 травня 2020 р.
Надійне джерело

Цьогоріч лише за I півріччя КП «Декоративні культури» висадили рекордну кількість дерев

Цьогоріч лише за I півріччя КП «Декоративні культури» висадили рекордну кількість дерев

У Полтаві квітникарі комунального підприємства «Декоративні культури» уже почали активно створювати та облагороджувати клумби, висаджуючи на них квіти. Цього року ці роботи розпочали раніше, ніж торік, через сприятливі погодні умови.

А от щодо дерев та кущів – то період для їх висадки уже закінчився, запевняє директор комунального підприємства «Декоративні культури» Сергій Луценко:

- Період для висадки дерев та кущів – це весна та осінь. На даний час уже досить тепло для пересаджування дерев. Вони можуть уже не прижитися. Ми не можемо ризикувати. Зелену продукцію бажано все ж таки висаджувати в осінній період. Адже це більш тривалий період (від жовтня і майже до грудня), аби рослини могли прийнятися та адаптуватися. Тому в осінній період висаджуємо значно більшу кількість саджанців, а ніж у весняний.

У порівнянні з минулими роками, цьогоріч у Полтаві силами КП «Декоративні культури» уже висадили рекордну кількість зелених насаджень – 713 дерев та кущів. Із них 146 дерев та 567 кущів. І це лише за перше півріччя! Так, у 2017 році у Полтаві було висаджено 390 дерев та кущів – із них 80 молодих дерев та 310 кущів, у 2018 році висадили 82 дерева, у 2019 році – 313 дерев та кущів (із них 193 дерева і 120 кущів).

Наразі ж, виконано лише 30 відсотків робіт з висадження дерев, запланованих на цей рік. Висаджувати дерева та кущі продовжать уже з жовтня цього року.

Усі дерева та кущі, посаджені у Полтаві – це зелена продукція власного виробництва КП «Декоративні культури», яка вирощена на території підприємства. За словами Сергія Луценка, ця продукція високої якості, адже вона адаптована до кліматичних умов, місцевих ґрунтів. На підприємстві не застосовують органічні або мінеральні добрива для зросту саджанців, а лише натуральні.

Дерева та кущі висаджують як на вулицях Полтави, так і у парках. На балансі «Декоративних культур» зараз перебуває близько 50 парків, скверів та алей. Адже минулого року на баланс підприємства передали ще близько 10 паркових зон, які знаходяться на околицях міста.

Загалом, на підприємстві вирощують близько 50 видів дерев та кущів, а саме: береза, магнолія, клен (польовий, червоний, шаровий), тополя, дуб пірамідальний, ялівець віргінський, ялина, глід, сумах, граб, самшит, сніжноягідник, церціс, калина, спірея, ялівець козацький, форзіція, чубушник тощо.

#Полтава #дерева #висаджування #місто #статистика #Декоративні культури
Оголошення
live comments feed...