• Головна
  • Сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради
12:56, 6 травня 2020 р.
Надійне джерело

Сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради

Сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради

Сьогодні, 6 травня, відбулося засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Під час засідання, розглянули та ухвалили ряд важливих для життєдіяльності міста питань. Серед них, такі, що стосуються соціального захисту населення, передачі із міського матеріального резерву засобів захисту, організації капітальних ремонтів закладів культури та спорту міста тощо.

На виконання програми соціального захисту населення міста «Турбота» на 2020 рік, виконком ухвалив рішення, відповідно до якого соціально незахищеним полтавцям буде спрямовано матеріальну допомогу на загальну суму 119000,00 (сто дев’ятнадцять тисяч) гривень. Зокрема, матеріальну допомогу на загальну суму 84000,00 (вісімдесят чотири тисячі) гривень спрямують мешканцям міста за особистими зверненнями відповідно до Положення про порядок надання матеріальної допомоги мешканцям міста.

Одноразову матеріальну допомогу виплатять до Дня захисту дітей дев’ятнадцяти батькам (опікунам або піклувальникам) для двадцяти трьох дітей до 18-ти років, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) в районі проведення антитерористичної операції чи під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, мешканцям міста Полтава, за зверненнями, по 1000,00 (одна тисяча) гривень кожному загальною сумою 23000,00 (двадцять три тисячі) гривень.

Також, відповідно до Програми, щоквартально, починаючи з другого кварталу, протягом 2020 року буде перераховано матеріальну допомогу члену сім’ї загиблого ветерана війни, який захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення (за зверненням) – мешканцю міста Полтава, по 4000,00 (чотири тисячі) гривень на загальну суму 12000,00 (дванадцять тисяч) гривень.

Окрім того, виконком ухвалив рішення про організацію капітальних ремонтів закладів культури та спорту міста Полтава, а саме:

- Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради організувати капітальний ремонт теплогенераторної Полтавської дитячої музичної школи № 2 ім.В.Шаповаленка за адресою: м. Полтава, вул. Сакко,14;

- Полтавській міській централізованій бібліотечній системі організувати капітальний ремонт приміщень: читального залу, абонементу, два книгосховища, двох кабінетів, коридорів, побутової кімнати бібліотеки-філіалу № 7 за адресою: м. Полтава, пров.Хорольський,7;

- Спортивному дитячому закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії» організувати капітальний ремонт обідньої зали в Спортивному дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії» в с.Соснівка Полтавського району».

Серед іншого, на засіданні ухвалили рішення про передачу із міського матеріального резерву засобів захисту та обладнання для дезінфекції, яке попередньо було затверджене міською комісією із з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. З повним переліком можна ознайомитися тут.

Окрім цього, члени виконкому ухвалили рішення про утворення комісії з визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді Товариством з обмеженою відповідальністю „ПРОМОФІС 11”, внаслідок порушення земельного законодавства за користування земельною ділянкою на вул. Половки, 70; про утворення комісії з визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді Товариством з обмеженою відповідальністю „ПРОМОФІС”, внаслідок порушення земельного законодавства за користування земельною ділянкою на вул. Половки, 70; про утворення комісії з визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді Виробничо-комерційним товариством з обмеженою відповідальністю „Саланг”, внаслідок порушення земельного законодавства за користування земельною ділянкою на вул. Низова, 9-а; про затвердження коефіцієнта співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд у комунальному транспорті м. Полтава та рішення про затвердження розпоряджень міського голови з основної діяльності.

#Виконком #Полтава #Міська рада
Оголошення
live comments feed...