• Головна
  • За минулий рік «Декоративні культури» спиляли 1327 аварійних дерев
18:30, 5 травня 2020 р.
1
Надійне джерело

За минулий рік «Декоративні культури» спиляли 1327 аварійних дерев

За минулий рік «Декоративні культури» спиляли 1327 аварійних дерев

За останні роки комунальне підприємство «Декоративні культури» значно розширило межі та напрямки своєї роботи. Можна з упевненістю сказати, що підприємство, яке вирощує рекордну кількість саджанців – чи не єдине в Україні. Та, окрім того, що фахівці «Декоративних культур» займаються озелененням міста: самотужки вирощують у теплицях, парниках та питомниках різні квіти, кущі та дерева, на їхньому балансі знаходяться парки, сквери, газони, та навіть дитячі майданчики.

За минулий рік «Декоративні культури» спиляли 1327 аварійних дерев, фото-1

Одним із напрямків КП «Декоративні культури» є спилювання старих, а й подекуди аварійних дерев. Такі роботи у місті ведуться постійно. Дерева спилюють як за плановим графіком, так і за зверненнями громадян. Також зносять та прибирають дерева під час надзвичайних ситуацій, чи внаслідок негоди, якщо вони несуть загрозу для життя людей.

Як розповів директор КП «Декоративні культури» Сергій Луценко, усі дерева у нашому місті спилюють виключно за дорученням управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради. При управлінні створена комісія по визначенню стану дерев, до складу якої входять: представник ЖКГ, заступник з виробничих питань «Декоративних культур», який безпосередньо займається обрізанням, спилюванням або звалюванням дерев, та обов’язково еколог.

- Екологи досить принципово ставляться до спилювання дерев. Вони у жодному разі не дадуть дозвіл на спилювання, якщо дерево не аварійне. Тож, якщо у міському парку чи сквері дерево має пошкодження, або воно напівсухе, має дупла, ми, як балансоутримувачі, звертаємося з письмовим зверненням до управління житлово-комунального господарства. І тільки після рішення відповідної комісії, ми можемо прибрати дерево, - зауважив Сергій Луценко.

За минулий рік «Декоративні культури» спиляли 1327 аварійних дерев, фото-2

На місці спиляного сухого дерева фахівці підприємства, зазвичай, саджають нове. А там, де це неможливо зробити, наприклад, проходять електромережі, саджають кущі. Уся зелена продукція – виключно з власного виробництва.

Раніше на підприємстві була лише одна автовишка та мінімальна кількість працівників. Зараз же – працюють у складі двох повноцінних бригад. Це дало змогу за короткий час прибрати більшу кількість аварійних дерев. Якщо раніше до спилювання дерев залучали й приватні організації, то, наразі, у Полтаві ці роботи проводяться виключно силами «Декоративних культур».

Загалом за минулий рік у Полтаві КП «Декоративні культури» спиляло 1327 аварійних дерев.

Спиляні дерева чи гілки у порубаному вигляді знаходяться на балансі підприємства. За словами Сергія Луценка, їх ні в якому разі не продають, а використовують для опалення:

За минулий рік «Декоративні культури» спиляли 1327 аварійних дерев, фото-3

- Спиляну деревину згідно з обліком ми веземо на базу «Декоративних культур». У нас є 5 великих теплиць та котельня, які ми отоплюємо лише дровами. Окрім цього, сухою деревиною ми опалюємо майстерні, ремонтно-експлуатаційні цехи та приміщення для працівників.

У холодний період року невелику кількість сухої деревини передали для опалення притулку для тварин, яке знаходиться на балансі КАТП-1628.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#декоративні_культури #ЖКГ #Луценко

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Олена
6 травня 2020 р., 06:13
За 2018 та 2019-ті роки в мене вже є копії доручень на зпил аварійного клинка за межами житлового господарства, скоро знову буду писати заяву. Приїхали, підтвердили аварійність, поїхали. Все. І так поки впаде на голову, або на електромережу по вул. Кузнечній.
Оголошення
live comments feed...