• Головна
  • Після загибелі курей на птахофабриці попереджають: купувати м'ясо птиці з рук небезпечно
10:30, 5 травня 2020 р.
Надійне джерело

Після загибелі курей на птахофабриці попереджають: купувати м'ясо птиці з рук небезпечно

Після загибелі курей на птахофабриці попереджають: купувати м'ясо птиці з рук небезпечно

Вчора на засіданні кременчуцького міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації обговорювалося питання щодо масового мору птиці, який стався 2 травня на птахофабриці у Кременчуцькому районі. Про це інформує прес - служба Кременчуцької міської ради.

“ - За попередніми висновками однією з можливих причина загибелі птиці могло бути аварійне відключення електропостачання на трансформаторній підстанції на території підприємства, внаслідок чого відключилась система вентиляції. Працівниками Держпродспоживслужби відібрані зразки проб для визначення причини загибелі птиці, вони направлені на проведення відповідних досліджень до державної лабораторії Держпродспоживслужби, щоб виключити можливість інфекційних захворювань» - каже керівник управління Держпродспоживслужби у м. Кременчук Олег Назарець.

Він також повідомив, що обіг готової продукції даного підприємства призупинено, а м'ясо загиблої птиці буде утилізоване. Враховуючи те, що м'ясо птиці та яйця з цієї птахофабрики могли бути доставлені на реалізацію у торговельну мережу міста, міський голова Віталій Малецький дав доручення начальнику управління розвитку підприємництва торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмилі Жорняк відпрацювати з керівниками магазинів це питання на предмет того, щоб магазини міста не приймали у продаж куряче м'ясо без відповідних документів, а також до з’ясування факту загибелі птиці яйця цього виробника тимчасово не виставляли у продаж. Крім того, він звернувся до кременчужан з проханням не купувати дешеве м'ясо птиці з рук, адже не виключено, що підприємливі громадяни спробують реалізувати м'ясо, яке повинне бути утилізованим.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#кури #загибель,продаж
Оголошення
live comments feed...