• Головна
  • На Полтавщині продовжується ремонт дороги Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин (ФОТО, ВІДЕО)
14:00, 4 травня 2020 р.
Надійне джерело

На Полтавщині продовжується ремонт дороги Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин (ФОТО, ВІДЕО)

На Полтавщині продовжується ремонт дороги Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин (ФОТО, ВІДЕО)

На регіональній автомобільній дорозі Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин триває поточний середнійремонт. Роботи виконуються на замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області. Наразі дорожня організація працює в Пирятинському районі, який найбільш уражений деформаціями, ямковістю та колійністю.

Автодорога державного значення Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин з’єднує Полтавську та Сумську області. Щодоби тут курсує близько 5 тисяч транспортних засобів. Значна частина з них – вантажівки. У зв’язку з критичним станом окремих ділянок автошляху керівництвом Служби автомобільних доріг прийнято рішення провести поточний середній ремонт.

Наразі підрядна організація працює в Пирятинському районі. На окремих ділянках вже проведено холодне фрезерування пошкоджених шарів дорожнього одягу, укладено вирівнюючий та верхній шар покриття асфальтобетонної суміші. Триває влаштування узбічь. Поступово підрядна організація рухається в сторону Пирятину. Після завершення робіт на всіх ділянках буде нанесена дорожня розмітка та встановлені нові дорожні знаки.

Протягом березня в цьому році була відновлена ділянка протяжністю 3 км в Лохвицькому районі.

Пресслужба Служби автомобільних доріг у Полтавській області

#дорога #Полтавщина #ремонт
Оголошення
live comments feed...