• Головна
  • Чи підтримують полтавці позицію Черкас щодо пом'якшення карантину? (ОПИТУВАННЯ)
17:15, 3 травня 2020 р.
Надійне джерело

Чи підтримують полтавці позицію Черкас щодо пом'якшення карантину? (ОПИТУВАННЯ)

Чи підтримують полтавці позицію Черкас щодо пом'якшення карантину? (ОПИТУВАННЯ)

Нагадаємо, доки у Полтаві 1 травня боролися лише за право торгувати на ринку та хоча б найменші послаблення карантину, у Черкасах вчинили радикально. Там міська рада прийняла рішення про відкриття не лише ринків, але й магазинів, літніх майданчиків ресторанів та спортивних об’єктів.

Із 1 травня у Черкасах дозволили працювати:

· магазинам з продажу непродовольчих товарів, будівельних матеріалів, електроінструментів, електрообладнання, інших електротоварів, сантехніки, канцелярських товарів, квітів, книжкової продукції та меблів;

· майстерням з ремонту взуття, одягу, ремонту та встановлення вікон, дверей, воріт, огорож за індивідуальним замовленням, перукарням та салонам краси, салонам для надання послуг із догляду за домашніми тваринами, салонам ритуальних послуг, проектним організаціям;

· ринкам, ярмаркам із продажу сільськогосподарської продукції та квітів;

· літнім майданчикам закладів ресторанного господарства;

· об’єктам спортивної інфраструктури виключно для проведення тренувань.

Також жителям Черкас дозволили відвідувати парки, сквери, заклади та атракціони, розміщені на цих територіях.

Чи підтримують полтавці позицію Черкас щодо пом'якшення карантину? (ОПИТУВАННЯ), фото-1

Після цього рейтинг популярності міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, напевно, став вищим, ніж президентський рейтинг Володимира Зеленського навесні 2019 року. Черкаси в один день стали прикладом для інших міст України, яким давно набридли запроваджені центральною владою обмеження. Приклад Черкас незабром повторили Дніпро та Мукачево. Проте не усі оцінили широкий жест міської влади Черкас. Володимир Зеленський зокрема нагадав Анатолію Бондаренку про існування у країні таких організацій як СБУ та МВС, а міністр внутрішніх справ Арсен Аваков написав обурливий пост у "Твіттер".

У відповідь на це Анатолій Бондарено продовжив збирати симпатії втомлених від карантину українців і записав відео із назвою, яка є прямою алюзією на фільм про оборону Криму: "Черкаси чинитимуть опір!" У ролику безстрашний міський голова пообіцяв, що місто чинитиме опір. І принагідно згадав Богдана Хмельницького і Тараса Шевченка.

Після цього відео думки українців у соцмережах розділилися. Одні громадяни аплодували міському голові за незламність та безстрашність. Інші звинувачували його у відвертому популізмі, маніпуляції та провокуванні протистояння із центральною владою. А до чого це може призвести в Україні, можуть нагадати приклади Донецька та Луганська, які захотіли жити за своїми власними законами.

Ми ж вирішили провести чергове опитування, аби дізнатися - яку позицію підтримують полтавці.

Коли проголосуєте, не забудьте підписатися на наш Telegram, щоб не пропустити чогось важливого.

Голос міста
Все правильно. Полтаві потрібно наслідувати приклад сусідів
50,9%
Не правильно. Це не що інше, як крок до федералізації
17,8%
Рішення Черкас - наслідок подвійних стандартів центральної влади
31,3%
#Черкаси #Полтава #опитування #карантин #міський голова #Зеленський
Оголошення
live comments feed...