• Головна
  • Алкоголь не захищає від коронавірусу – МОЗ
18:15, 3 травня 2020 р.
Надійне джерело

Алкоголь не захищає від коронавірусу – МОЗ

Алкоголь не захищає від коронавірусу – МОЗ

Вживання алкоголю не захищає від зараження коронавірусною інфекцією. До того ж, часте та надмірне вживання алкоголю лише підвищує ризик виникнення різноманітних порушень у організмі. А у разі зараження це тільки ускладнить перебіг захворювання на COVID-19. Про це повідомили у Центрі громадського здоровя МОЗ України.

У ЦГЗ нагадують, що вживання алкоголю є шкідливим для серцево-судинної системи, а також викликає гіпертонію та збільшує ризики інсультів та онкозахворювань. А надмірне споживання алкогольних напоїв викликає цироз печінки, гепатит, панкреатит.

-В Україні понад 70% людей, які померли від ускладнень, спричинених COVID-19, мали супутні серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, новоутворення, захворювання нирок та легень. У деяких випадках — поєднання цих хвороб. Наразі не має імунітету, вакцин та ліків проти нової коронавірусної інфекції COVID-19. Один із найбільш ефективних способів захиститися і запобігти поширенню інфекції — фізичне дистанціювання та щоденна гігієна, — нагадують у ЦГЗ.

Раніше ми розповідали про куріння та COVID-19.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#коронавірус #алкоголь #захист #зараження #COVID-19
Оголошення
live comments feed...