• Головна
  • Турецькі серіали – у чому їх феномен?
Реклама
12:16, 29 квітня 2020 р.

Турецькі серіали – у чому їх феномен?

Реклама
Турецькі серіали – у чому їх феномен?, фото-1

Сериал Основание Осман - справжній хіт останніх місяців. Українські глядачі полюбили такі постановки, як: Величне Століття, Вітер кохання, Чорне кохання. Вони з нетерпінням чекають нових епізодів улюблених серіалів. Що робить постановки з Босфору настільки популярними в Україні? Чому рейтинги їх переглядів зашкалюють?

1. Прекрасні актори

Здебільшого турецькі серіали можуть похвалитися справді гарним акторським складом. Виконавці найважливіших персонажів виглядають як професійні моделі, якими вони часто є. Треба визнати, що завжди трохи приємніше спостерігати за наступними пригодами героїв, які неймовірно красиві чи харизматичні. Це, безумовно, одна з найважливіших причин, чому кіновиробництво Босфору настільки популярне.

2. Кримінальні інтриги

Турецькі серіали, як правило, багатопоточні історії. Не бракує кримінальних інтриг, які тримають вас у напрузі до самого кінця серіалу. Бувають викрадення, вбивства чи крадіжки, які нагрівають атмосферу.

3. Харизматичні злодії

У кожному турецькому виробництві є персонаж, який хоче завдати шкоди головному герою будь-якою ціною. Лиходій вигадує більше інтриг, які він може добре реалізувати. Найбільш ненависні негативні герої - це безумовно Емір із Чорного кохання, Махідевран з Величного століття або Ефсун з Моє чуже життя, Баглай з Заснування Обман.

4. Заборонене кохання

До найулюбленіших турецьких постановок належать Чорне кохання, Полуничний аромат, Ти – моя Батьківщина або Величне століття. У кожному із цих серіалів глядачі мають можливість дізнатися історію забороненого, незвично бурхливого чи нездійсненого кохання. Українські глядачі із задоволенням стежать за наступними любовними перепетіями коханих пар.

5. Казка в реальності

Значна частина серіалів турецького виробництва представляє історії кохання. Найчастіше один з головних героїв - бідна людина з нижчого «соціального класу». Він закохується в персонаж з вищого класу суспільства, не зважаючи на те, що ці стосунки не мають права на існування. Однак виявляється, що любов сильніша за всі негаразди. Закохані за будь-яку ціну борються за почуття, яке є для них найважливішим. Найчастіше історія закінчується щасливим завершенням. Це все показує телеглядачеві, що незалежно від освіти або стану гаманця кожен заслуговує на любов і може досягти будь-чого, якщо захоче.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...