• Головна
  • «Всеукраїнська школа онлайн»: доступний переклад уроків на жестову мову
16:00, 1 травня 2020 р.
Надійне джерело

«Всеукраїнська школа онлайн»: доступний переклад уроків на жестову мову

«Всеукраїнська школа онлайн»: доступний переклад уроків на жестову мову

Перші уроки «Всеукраїнської школи онлайн» із перекладом на жестову мову з’явилися на медіасервісі MEGOGO. Над новим функціоналом працює команда соціальної ініціативи «Дивись як чутно». Уроки із перекладом поступово стають доступні в розділі «Всеукраїнської школи онлайн». Розділ абсолютно безкоштовний навіть для незареєстрованих користувачів.

Також тут можна дивитися уроки для 1-4-х класів, що проходитимуть у вівторок та четвер і починатимуться о 9:00. Раніше в рамках проєкту для перегляду на медіасервісі вже були доступні уроки для учнів 5-11-х класів.

І для учнів старших класів, і для молодших школярів уроки матимуть переклад на жестову мову. Такі відео з’являтимуться в наступні два дні після прем’єри. Уроки, які містять супровід, мають позначення «Сурдопереклад». Також буде додаткова можливість увімкнути субтитри українською мовою в налаштуваннях. Таким чином, дитина зможе обрати найзручніший спосіб для перегляду.

Уроки проєкту можна дивитися безкоштовно в спеціальному розділі «Всеукраїнська школа онлайн». Для зручності вони поділені за днями, класами та назвами предметів. Для існуючих користувачів медіасервісу уроки сформовано також в окремі інтерактивні канали, які доступні в розділі «Телеканали».

Раніше ми писали Українські школярі будуть навчатися в оновлених класах — уряд виділив понад 1,6 мільярда гривень

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#навчання #освіта #жести #учні
Оголошення
live comments feed...