• Головна
  • Підіймач пінгвінів, туалетний гід та продавець сліз: ТОП-15 професій, які здадуться вам вигаданими
10:00, 1 травня 2020 р.
Надійне джерело

Підіймач пінгвінів, туалетний гід та продавець сліз: ТОП-15 професій, які здадуться вам вигаданими

Підіймач пінгвінів, туалетний гід та продавець сліз: ТОП-15 професій, які здадуться вам вигаданими

Мисливець за мурахами

Сьогодні у світі набувають популярності мурашині ферми, які створюють у штучних умовах. Їх облаштовують для того, щоб у домашній обстановці спостерігати за життям мурах. Збирати їх довіряють спеціально навченому ловцю. Він має знати особливості поведінки мурах, вміти ловити їх дбайливо та безпечно.


Продавець мрій

Одна із компаній у Чикаго займається втіленням у життя будь-яких фантазій. Ви можете звернутися до них, якщо мрієте на одну ніч стати великим актором, керувати літаком чи за 20 днів познайомитися із 20 дівчатами із 20 різних країн. Варто, однак, врахувати, що задоволення не з дешевих – мінімальна вартість втілення мрії складає 150 тисяч доларів.

Виймач мозку

Представники цієї професії працюють на бійні. Коли тварину забивають, із її голови виймають мозок, який після цього відправляють до ресторану.

Випробувач презервативів

Великі компанії із виробництва презервативів періодично набирають молодих людей на посади «Випробувачів презервативів». Працівник, який надає компанії найбільше відомостей про хід та результати тестів, отримує премію у 1000 доларів.

Підіймач пінгвінів

Представники цієї професії працюють у Антарктиді. Вони рятують пінгвінів, які задивляються на літаки та падають на спину і самостійно не можуть піднятися.

Професійний сонько

На цій роботі можна втілити мрію багатьох людей – спати на роботі та отримувати за це гроші. Як правило, гроші за це платять учасникам наукових досліджень у процесі сну.

Дегустатор котячого/собачого корму

Працівнику потрібно виконати нескладні завдання: зїсти собачий чи котячий корм, а потім прокоментувати його запах, смак та консистенцію. А як, ви гадаєте, у рекламі зявляється такий апетитний опис кормів для чотирилапих улюбленців?

Трамбувальник у метро

Люди цієї професії працюють у метро Японії. Там часто збирається велика кількість людей, які не можуть самостійно втиснутися у переповнені вагони. Тоді їм на допомогу приходять трамбувальники. Це міцні чоловіки, які швидко «затрамбовують» людей у вагон поїзда.

Визначальник статі курчат

Така спеціальність затребувана на багатьох західних птахофермах. Фахівці даної спрямованості безпомилково визначають стать курчат, коли їм виповнюється 1 день. Це важливо для роботи птахофабрик, адже від статі курчат залежать умови утримання та харчування.

Туалетний гід

Людей цієї професії можна зустріти на вулицях китайських міста. За плату у 4 центи вони готові підказати будь-якому охочому, де знаходиться найближчий громадський туалет. Подейкують, що у їх трудових міститься запис: «Державний службовець – туалетний гід».

Продавець сліз

Такі працівники користуються попитом у азіатських країнах, тому що там люди звикли стримувати себе. Професійні плакальниці уміють драматично ридати, плакати із підвиванням і моментально заспокоюватися, коли «робота» закінчується.

Дояр отруйних змій

Отруту змій використовують у виробництві багатьох медпрепаратів. Щоб отримати цей інгредієнт, потрібно «подоїти» змію. Ця професія є вкрай небезпечною, адже дояр будь-якої хвилини ризикує своїм життям. Втім, тому така робота є досить високооплачуваною.

Пірнальник за м’ячами для гольфу

Як правило, гольфом займаються важливі та заможні люди, які не будуть лізти у струмок чи озеро за м’ячем. За них цю роботу виконують спеціально підготовлені співробітники. А водолази ще й підробляють продажем м’ячиків. Кожен із них оцінюють у 6 центів, а річний дохід від продажу речей може становити до 100 тисяч доларів!

Людина, що стоїть за вас у черзі

У Великобританії є контори, які пропонують послуги професійного «стояльника» у чергах. Їх послуги коштують недешево – майже 40 доларів на годину. Статистики підрахували, що за життя кожен англієць втрачає рік у стоянні в черзі, тому професія є досить затребуваною.

Розрівнювач зморшок

Магазини дорого взуття, у яких ціна пари туфель сягає кількох тисяч доларів, наймають спеціальних працівників. У них лише один обов’язок – розрівнювати взуття, які міряли покупці, аби на ньому не зявилися зморшки.

Підготовлено за матеріалами інтернет-видань

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#професії #світ #незвичайні #робота #ТОП #підбірка
Оголошення
live comments feed...