• Головна
  • Перший дистанційний «Нова пошта марафон. Запоріжжя» зібрав більш 800 учасників з різних країн
18:00, 29 квітня 2020 р.
Надійне джерело

Перший дистанційний «Нова пошта марафон. Запоріжжя» зібрав більш 800 учасників з різних країн

Перший дистанційний «Нова пошта марафон. Запоріжжя» зібрав більш 800 учасників з різних країн

26 квітня відбувся перший «Нова пошта марафон. Запоріжжя», який пройшов у дистанційному форматі та був присвячений цьому місту. В марафоні взяли участь 847 учасників із 22 областей України, а це 100 населених пунктів. А також бігуни із США – Колорадо і Чикаго, та Польщі – Познань і Гданьск. Забіги на дистанції 42 км, 21 км, 10 км та 5 км відбулися індивідуально та безпечно, із врахуванням всіх карантинних норм і рекомендацій під час пандемії Covid-19. Найстаршим учасником онлайн-марафону, який пробіг 42 кілометри, став 69-річний житель міста Сміла Черкаської області.

Перший дистанційний «Нова пошта марафон. Запоріжжя» зібрав більш 800 учасників з різних країн, фото-1

«Оголошений в країні карантин вніс свої зміни у наші плани і зробив ситуацію непрогнозованою. Однак ми знаємо як важливо людям, які не один місяць готувалися і чекали забігів, мати можливість здійснити заплановане, отже мати точку опори. Біг – це здоров’я та міцний імунітет, а це зараз найважливіше. Тому ми придумали і затвердили новий дистанційний формат. Саме завдяки йому до нас змогли приєднатися бігуни з усіх куточків України, навіть з-за кордону», - коментує Інна Поперешнюк, співзасновниця «Нової пошти», амбасадор NewRun.

Напередодні змагання усі учасники отримали стартові пакети, які включають в себе футболку, нагрудний номер, антисептик, медичну маску, рюкзак, стікерпак, а також пам’ятку учасника. Наразі за допомогою додатку STRAVA підраховується час та визначаються переможці на кожній дистанції. Цим займається професійний організатор наших бігових заходів - компанія NewRun. Усі учасники запорізького онлайн-марафону отримають справжні медалі фінішерів, які присвячені кошовому отаману козацької епохи - Івану Сірко.

Марафон у Запоріжжі став першим серед весняних онлайн-забігів Нової пошти. 9 травня відбудеться марафон на честь міста Суми, далі – Черкаси (17 травня), Хмельницький (24 травня) та Одеса (31 травня).

Перший дистанційний «Нова пошта марафон. Запоріжжя» зібрав більш 800 учасників з різних країн, фото-2

Довідка про NEWRUN

З 2015 року компанія NEWRUN займається організацією професійних бігових рухів на різні дистанції, у тому числі й марафону в Україні. Перший забіг разом із Новою поштою був організований в Полтаві і налічував 700 учасників. Уже в 2016-му NEWRUN став проводити старти в інших обласних центрах України. У 2017-2018-му роках компанія починає проводити старти з триатлону та проводить Чемпіонати України. У структуру NEWRUN входить клуб, який займається тренуваннями, а також NEWRUN timer – підрозділ, що надає послуги хронометражу масових спортивних змагань. Для компанії біг - це не просто здоровий спосіб життя, це спосіб зробити українців щасливішими.

Довідка про Нову пошту

Група Нова Пошта надає клієнтам - як бізнесу, так і приватним особам - повний спектр логістичних та пов'язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема Нова Пошта, «НП Логістик», «ПОСТ ФІНАНС» і Нова пошта Глобал

Нова Пошта - лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту - до відділення, почтомату, за адресою - і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 6000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2019 рік перевищила 212 млн. «НП Логістик» - компанія, що надає послуги фулфілмента: зберігання товару на складах, комплектацію і відправлення замовлень одержувачу. «ПОСТ ФІНАНС» - небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. Нова пошта Глобал розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не тільки в Україні, а й за кордоном.

Група «Нова Пошта» працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2019 рік Група перерахувала до бюджету країни більше 4 млрд грн податків і зборів.

Детальніше про продукти та послуги на сайті: https://novaposhta.ua//

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Пошта #марафон #бігуни
Оголошення
live comments feed...