• Головна
  • Для чого потрібна система CMS Бітрікс?
Реклама
14:19, 22 квітня 2020 р.

Для чого потрібна система CMS Бітрікс?

Реклама
Для чого потрібна система CMS Бітрікс?, фото-1

CRM - це інноваційна стратегія роботи, яка використовується для управління компанією, а також для підтримки здійснення всіх відносин з клієнтами. Ця модель стратегії спрямована на поліпшення діяльності сайту, яка зменшує відмінності між поточними і майбутніми цілями компанії з точки зору залучення і утримання клієнтів, і спрямована на задоволення потреб споживача найкращим чином.

Завдяки Бітрікс24, ви можете створювати базу даних контактів, збирати документи, які стосуються окремих клієнтів, а також відстежувати історію вашої співпраці. Розширені можливості системи «Бітрікс24» дозволяють як встановлювати нові, так і покращувати довгострокові ділові контакти, здійснювати підтримку сайтів, а також підвищувати якість обслуговування клієнтів. Ви можете створювати шаблони повідомлень, які будуть автоматично відправлятися зазначеним контактам з вашої бази даних, зокрема, нагадування про оплату, інформація про нові продукти в вашому асортименті.

Система CRM, створена Bitrix24, містить корисні додатки, які можна використовувати для створення звітів, а також для імпорту і експорту бази даних контактів. Завдяки додатковим функціям можна проводити аналіз ринку, а також реєструвати клієнтів відповідно обраним фільтрам, наприклад, по галузі або тривалості співпраці.

Можливість перегляду звітів про продажі дозволяє вам контролювати заплановані або поточні транзакції. Графік продажів характеризується тим, що кожен етап відзначений різними кольорами, а кордони між ними розділені лінією. Довжина рядка відповідає загальній сумі транзакцій на даному етапі, а в таблиці нижче наведені числові значення.

Щоб допомогти менеджерам управляти структурою продажів, створено спеціальну таблицю, в якій представлені найбільш важливі дані про торгівлю на підприємстві. Завдяки цьому інструменту ви можете відстежувати кількість одержуваних клієнтів, їх платежі і перевіряти ефективність окремих продавців або відділів продажів.

Модуль CRM дозволяє створювати персоналізовані рахунки, а також скорочує і полегшує підготовку окремих документів. «Бітрікс24» має функцію автоматичного введення даних про клієнтів безпосередньо з системи - в білінговий модуль. Готовий рахунок можна відправити на адресу електронної пошти клієнта, завантажити на свій комп'ютер у форматі PDF або роздрукувати прямо з веб-браузера.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...