• Головна
  • Багатодітна мама з Полтави стала учасницею конкурсу «Краса України»
16:00, 25 квітня 2020 р.
Надійне джерело

Багатодітна мама з Полтави стала учасницею конкурсу «Краса України»

Багатодітна мама з Полтави стала учасницею конкурсу «Краса України»

У героїні нашої розповіді кілька іпостасей. Вона – мама чотирьох дітей, власниця салону краси а ще віднедавна – учасниця та фіналістка конкурсу « Краса України 2020». Полтавка Олена Савина вражає з першої миті. Своїм оптимізмом, любов’ю до всього, що оточує, вмінням зробити цей світ кращим, яскравою зовнішністю. Про участь у конкурсі та про своє життя Олена розповіла нашому виданню.

ПОКЛИКАННЯ БУТИ МАМОЮ

- Коли люди чують, що у мене четверо дітей, дуже часто дивуються. А для мене це абсолютно природньо – каже Олена Савина – але так, дійсно в нашій родині четверо дітей. Троє синів і донечка. Діти – це велика радість і найбільша втіха для нас, хоча материнство це відповідальна і складна роль. Мій старший синочок – особлива дитина. І саме тому, що сама пройшла складний шлях і знаю, як не легко батькам, коли у родині з’являється дитина з особливими потребами, я вирішила заснувати благодійний фонд. Крім того, один з наших синів – прийомний. Ми прийняли рішення про його всиновлення одразу, і не мали жодних сумнівів. Ось така у нас велика родина. Для мене це цілий всесвіт.

Багатодітна мама з Полтави стала учасницею конкурсу «Краса України», фото-1

- Олено, як ви виховуєте своїх дітей?

- З дитинства ми намагаємося прищепити кожному з них основні цінності – добро, справедливість, самопожертва. Можливо, комусь це здається не сучасним. Але ми з чоловіком – люди надзвичайно віруючі. Для нас духовне життя – дуже важливе. До храму ми прийшли давно, доля привела нас до мудрого наставника, він нас обвінчав, і ось так з вірою ми йдемо по життю. Віра допомагає нам долати усі негаразди. Тепер наш старший синочок паламар, допомагає здійснювати богослужіння.

Багатодітна мама з Полтави стала учасницею конкурсу «Краса України», фото-2

СЕКРЕТ КРАСИВОЇ ЖІНКИ – КОХАТИ І БУТИ КОХАНОЮ

- Окрім того, що ви маєте велику родину, ви є власницею салону краси. Розкажіть, як вдалося втілити задум і які процедури здійснюють у вашому закладі?

- Як би не підтримка мого чоловіка, можливо, цього б і не сталося. До цього я працювала майстром, професію любила. Однак, якоїсь миті зрозуміла, що робота перестала приносити задоволення. Потрібно було щось змінювати. І тоді чоловік запропонував, створити щось своє. Так народилася моя студія. Я займаюся нарощенням волосся, догляду за ним. Поступово з’явилося коло клієнток.

Багатодітна мама з Полтави стала учасницею конкурсу «Краса України», фото-3

- Розкажіть про участь у конкурсі « Краса України 2020»

- Це вийшло майже випадково, я стала однією з учасниць. Так, було багато сумнівів, однак вирішила ризикнути. Хвилювань у мене було чимало – адже я презентую рідну область, нашу Полтавщину.

Багатодітна мама з Полтави стала учасницею конкурсу «Краса України», фото-4

- Якою ви хотіли її показати?

- Для мене немає землі ріднішої, ніж ця. На Полтавщині я народилася і виросла. Тому відчувала неабияку відповідальність. Для мене це дійсно духовна столиця України. Край працьовитих і талановитих людей, край пісень і видатних людей, колиска нашої автентичності. Сподіваюся, у мене все вийшло. І тому повідомлення про те, що пройшла у фінал сприйняла з великою радістю. Думаю, гідно виступлю і у фіналі, хоча переді мною стоїть багато складних завдань.

Багатодітна мама з Полтави стала учасницею конкурсу «Краса України», фото-5

- Думаю, у вас є безліч секретів щодо догляду за собою, адже ви маєте чудовий вигляд!

- Знаєте, я особисто не є прихильником радикальних засобів догляду. Скажімо, різні там ін’єкції краси чи препарати – це точно не моє. Вважаю, що жінка буде гарною тоді, коли вона кохає і кохана. Саме цього я бажаю кожній! Живіть у гармонії зі світом і з самою собою і будьте щасливі!

Читайте також: Коржики полтавської майстрині розлетілися у тридцять країн світу

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мистецтво #майстриня #краса
Оголошення
live comments feed...