Реклама
13:03, 20 квітня 2020 р.

Вигідні умови кредиту

Реклама

Бувають такі ситуації у житті, що терміново потрібно знайти гроші. Деякім необхідно сплатити за навчання або квартиру, іншім потрібно купити необхідні ліки, треті шукають гроші, щоб дожити до заробітної плати. У кожного є свої вагомі причини. Коли потрібні гроші, ми починаємо звертатись до друзів, знайомих, родичів. Але у них не завжди є необхідна сума для позики. Після цього ми їдемо до банківських установ, щоб взяти кредит. Але це не є виходом, тому що будь-яка банківська процедура займає багато часу, а результат може бути невтішним.

Сьогодні, завдяки інтернету можна не тільки придбати та продати будь-який товар, але й отримати гроші в режимі онлайн. Кредитон − надає дуже вигідні умови онлайн кредитування. Процедура є дуже простою та доступною кожному. Отримати гроші ви можете у будь-який зручний для вас час не виходячи з дому. Сервіс працює цілодобово, без перерв, свят та вихідних.

Вся процедура займає приблизно 10-15 хвилин вашого вільного часу. Отримати гроші ви можете на будь-які цілі (вказувати цілі не має потреби). Заявка на кредит оформляється в режимі онлайн, після ретельної перевірки та розглядання заяви, гроші миттєво надходять на банківську картку.

Кредит онлайн на карту має цілий ряд переваг:

  • зручність;
  • надійність;
  • швидке розглядання заяви;
  • для отримання кредиту не треба їхати в офіс;
  • відсутність черг;
  • індивідуальний підхід;
  • вигідні умови.

Для того, щоб отримати онлайн кредит на карту, вам не треба буде збирати цілий пакет документів, приносити довідки з місця роботи, де вказані ваші щомісячні доходи, не потрібно буде шукати поручителя. Все набагато простіше, ніж здається.

Умови отримання кредиту:

  • паспорт громадянина України;
  • 18 повних років.

Якщо ви звернулись до фінансової організації вперше, то сума кредиту не повинна перевищувати 4000грн. Та термін виплат для нових клієнтів складає 28 днів. Якщо ви вже є постійним клієнтом та користувались онлайн кредитом, тоді сума кредиту та термін − змінюються. Але пам'ятайте, якщо ви не повертаєте гроші в установлений строк, тоді буде нарахована пеня. Про всі ці нюанси буде прописано у договорі займу.

Великою перевагою такого кредитування є те, що отримати кредит може навіть той, хто має за своїми плечима не дуже гарну кредитну історію. Фінансова організація навіть не зважає уваги на те, що можливо ви не маєте роботи та стабільного доходу. Від вас потребують лише повернення грошей в строк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...