Реклама
12:04, 20 квітня 2020 р.

Види дрилів за призначенням

Реклама

Яку дриль вибрати, залежить від того, які роботи і як часто ви збираєтеся здійснювати. Якщо вона знадобиться, щоб при необхідності повісити полку або картину, то сміливо можна зупинятися на побутовому варіанті виконання. Якщо ремонт - це ваш основний або додатковий заробіток, то має сенс розглянути професійні дрилі, пройшовши за посиланням https://procraft.ua/elektroinstrument/dreli/.

Залежно від того, яким набором функцій володіє дриль, виділяють такі основні види інструменту:

  • звичайна дриль, її іноді називають ненаголошеної;
  • ударна дриль;
  • дриль-шуруповерт;
  • дриль-міксер;
  • кутова дриль.

Всі ці модифікації пристойно відрізняються одна від одної, в тому числі і за ціною, тому при покупці так важливо віддавати собі звіт про цілі використання інструменту.

Звичайна дриль

Це дриль без жодних наворотів. У ній немає функції удару, так що свердлити з її допомогою можна буде тільки дерево, гіпсокартон, метал та інші не дуже тверді поверхні. Цей інструмент підійде для проведення дрібного ремонту на дачі, в сараї, дерев'яному будинку. Звичайні дрилі без функції удару можуть бути акумуляторними або працювати від мережі.

Дриль ударного типу

Ударна дриль знадобиться тим, хто збирається свердлити отвори в бетоні, цеглі, камені та інших твердих матеріалах. Коштує такий інструмент дешевше самого простого перфоратора, але має деякі обмеження. Постійну роботу з щільними матеріалами така дриль не витримає - швидко зламається. Крім того, часте свердління бетону і каменю може негативно відбитися на точності звичайного свердління. Якщо має бути регулярна робота з щільними матеріалами, то краще взяти перфоратор.

Здатність пробивати тверді матеріали ударна дриль набуває завдяки особливій конструкції. Під час роботи на свердло передається не тільки обертальний дію, але ще і ударне. Якщо в перфораторі удар забезпечується завдяки складному електромеханічному або електропневматичному вузлу, то в дрилі удар досягається за рахунок наявності двох храповиків. Один розташований всередині дрилі, другий прикріплений до патрона. Коли два елементи з'єднуються, патрон і свердло починають рухатися в осьовому і поступальному напрямку, забезпечуючи тим самим функцію довбання, або ж удару. При необхідності функцію удару можна відключити, храповики розмикаються, і дриль працює в звичайному режимі. Втім, в деяких моделях можливість відключення не передбачена – будьте уважні при виборі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...