• Головна
  • Стало відомо, як Україна виходитиме з карантину
10:30, 25 квітня 2020 р.
Надійне джерело

Стало відомо, як Україна виходитиме з карантину

Стало відомо, як Україна виходитиме з карантину

Вихід з карантину буде складатися з п'яти етапів, перший з яких має розпочатися з 11 травня. Про це заявив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі програми «Подробиці» на телеканалі «Інтер» у п'ятницю, 24 квітня.

Він зазначив, що, базуючись на цифрах і розрахунках Національної академії наук України, Кабінет Міністрів має підстави говорити про те, що зростання приросту хворих, яке можна назвати наступним піком, очікується з 3 по 8 травня.

«З 11 травня, я сподіваюся, ми розпочнемо перший етап виходу з карантину, коли ми послабимо певні обмеження, починаючи з можливості відвідувати парки, сквери. Дамо дозвіл на роботу магазинів оптової і роздрібної торгівлі непродовольчими товарами тощо», – сказав очільник Уряду.

За його словами, наступний етап виходу з карантину – це той етап, коли почне знижуватися рівень захворюваності і почнуть вивільнятися від хворих медичні заклади.

«Третій, четвертий і п'ятий етапи – це фактично завершення карантину. Крім цього є так звані червоний, помаранчевий, жовтий, зелений рівні – це коли ми зможемо розумними заходами управляти в тих точках, де виникають спалахи. Це окремі території, міста, області, райони», – зазначив Денис Шмигаль.

Він також повідомв, що вже є розуміння того, як поетапно буде запускатися громадський транспорт та з якими обмеженнями Україні доведеться жити.

«Це так звана «економіка недоторканості»: соціальна дистанція, засоби індивідуального захисту і, відповідно, ті обмеження, в яких ми живемо вже сьогодні і будемо змушені жити в цьому році точно, можливо й в наступному»,зазначив Прем'єр-міністр.

За його словами, така модель поведінки має бути сприйнята і використовуватися суспільством у майбутньому.

Стало відомо, як Україна виходитиме з карантину, фото-1

Читайте також: Як полтавцям отримати допомогу в умовах карантину

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вірус #карантин #пандемія

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
taran00
26 квітня 2020 р., 08:49
вони не входили у карантин щоб виходити😔 Автомобільний завод «КРАЗ» – розсадник інфекційних захворювань, потенційна загроза епідемій Фахівцями встановлено, що «коронавірус, не дивлячись на те, що заражаються всі однаково, вбиває в основному літніх людей або молодих, у яких є супутні захворювання». Тому якщо у вас колектив проходить регулярний медогляд і вік ваших працівників в середньому — до 50, то для такого колективу коронавірус відносно безпечний. Тепер за пунктами по КРАЗУ: Середній вік працівників заводу – 51 рік. Всі управлінці заводу – особи старше 50 років, у командного складу вік – 60 і вище тобто більшість – пенсіонери. Медогляди ніхто не проходив років 5 (мінімум), на заводі немає навіть медпункту. Умови праці не тільки принизливі для людини, але і небезпечні. Охорона праці тільки існує на папері. Туалети в жахливому стані, подекуди взагалі їх немає. Для робочих немає доступу до питної води. Спецодяг і засоби спецзахисту не видаються. Працюють без медичних масок і безпечну дистанцію ніхто не дотримується. Ситуацію посилює відключення за борги від електрісества, працювати доводиться в холоді без освешенія і водопостачань (благо весна прийшла).   А зараз робіть виводи, чи створює все вищеперелічене благопріяни умови для розповсюдження різного роду інфекцій, у тому числі і коронавіруса? Будь-який, навіть не медик, вам твердо скаже – ТАК!
Оголошення
live comments feed...