• Головна
  • У період карантину комунальники працюють у штатному режимі
15:15, 22 квітня 2020 р.
Надійне джерело

У період карантину комунальники працюють у штатному режимі

У період карантину комунальники працюють у штатному режимі

На даний час, у період карантину, комунальні служби Полтави працюють у штатному режимі. У місті за графіком щодня вивозять сміття, миють сміттєві баки. Працівники комунального підприємства КАТП-1628 вивозять також негабаритне сміття, яке подекуди люди залишають біля сміттєвих баків.

Проте велике негабаритне сміття полтавці повинні не залишати де їм заманеться, а самостійно вивозити на міське сміттєзвалище, упевнений заступник міського голови Олексій Чепурко:

- Взагалі, полтавці мають платити за вивіз твердих побутових відходів. Негабаритне сміття ж вони повинні вивозити самостійно, винаймаючи для цього транспорт за власних рахунок. А те, що ми маємо на сьогодні біля сміттєвих баків – це несанкціоноване викидання сміття, за що передбачено відповідні штрафи. Інспекція по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста разом з представниками поліції постійно відпрацьовують таких порушників і виписують їм штрафи. Розмір штрафу для фізичних осіб становить близько 1 тисячі гривень.

У період карантину комунальники працюють у штатному режимі, фото-5

Отже, мешканці нашого міста повинні чітко розуміти – коли вони виносять негабаритне сміття і залишають його біля сміттєвих баків – вони порушують правила благоустрою. І відповідно за це можуть отримати протокол. Полтавці як самостійно можуть вивозити негабаритне сміття на сміттєзвалище, так і замовити ці послуги у приватних підприємств.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #міська рада #сміття #вивизення #місто
Останні новини
Оголошення
live comments feed...