• Головна
  • Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради
14:15, 22 квітня 2020 р.
Надійне джерело

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради

Сьогодні, 22 квітня, у режимі відеоконференції відбулося засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради.

На порядок денний було винесено 9 важливих для життєдіяльності міста питань. Зокрема, під час засідання розглянули та затвердили питання щодо встановлення меморіальної дошки Едуарду Миколайовичу Зебіну, затвердження протоколу від 08.04.2020 № Пр/01-05/04-03 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Полтавської міської ради, заселення жилих приміщень, затвердження Положення про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у виконавчому комітеті Полтавської міської ради, виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2020 рік.

Так, за Програмою «Турбота» на 2020 рік передбачена виплата матеріальної допомоги мешканцям міста за особистими зверненнями на загальну суму 187210,00 (сто вісімдесят сім тисяч двісті десять) гривень, виплата одноразової матеріальної допомоги до Дня матері двом матерям загиблих в Афганістані воїнів та двадцятьом матерям загиблих ветеранів війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення (за зверненнями) – мешканкам міста Полтава по 3000,00 (три тисячі) гривень кожній,загальна сума виплати 66000,00 (шістдесят шість тисяч) гривень. Також передбачена виплатаодноразовоїматеріальноїдопомогиучаснику бойових дій, який брав участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, – мешканцю міста Полтава, за зверненням у розмірі 1000,00 (одна тисяча) гривень.

Окрім іншого, члени виконкому затвердили питання про відшкодування витрат із міського бюджету за пільговий проїзд у міському пасажирському транспорті-тролейбусі та міському пасажирському транспорті загального користування за березень 2020 року.

Під час засідання також затвердили питання щодо передачі з міського матеріального резерву засобів захисту та обладнання для дезінфекції. Зокрема, 1-муДержавномупожежно-рятувальномузагону Головного управління ДС НС України у Полтавській області передадуть окуляри у загальній кількості 40 штук. Полтавський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області отримає протиаерозольні респіратори у загальній кількості1000 штук.

Також члени виконкому затвердили питання щодо торговельної діяльності суб’єктів господарювання на період карантину в м. Полтава. Дане рішення попередньо було розглянуто на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та передбачає чітко сформовані умови роботи суб’єктів господарювання, що здійснюють торговельну діяльність на період карантину в м. Полтава. Детальніше про умови роботи торгівельних закладів можна дійнатися тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #виконком #місто #рішення #міська рада
Останні новини
Оголошення
live comments feed...