• Головна
  • Відомий полтавський лікар Анатолій Рудич відзначає ювілей
09:30, 21 квітня 2020 р.
Надійне джерело

Відомий полтавський лікар Анатолій Рудич відзначає ювілей

Відомий полтавський лікар Анатолій Рудич відзначає ювілей

Сьогодні директор комунального підприємства третя міська лікарня ПМР, лікар вищої категорії Анатолій Рудич відзначає шістдесятирічний ювілей.

Все його життя нерозривно пов’язане з полтавською медициною. Він народився і виріс у Хоролі, потім після  середньої школи приїхав на навчання у Полтавський медичний інститут, який закінчив у 1984 році за спеціальністю «лікувальна справа». Після строкової військової служби завершив інтернатуру і почав працювати у Полтаві на станції швидкої медичної допомоги. Потім у 1987 - 1988 роках трудився завідувачем інфекційно – діагностичним відділенням у дитячій міській лікарні.

Далі трудовий шлях Анатолія Рудича продовжився у неврологічному відділенні дитячої обласної лікарні. Там починав ординатором – неврологом, а згодом очолив відділення. У 2006 році утворився Центр реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи, з 2006 по 2016 роки Анатолій Рудич керував закладом. А вже з кінця 2016 року і по сьогодні – директор комунального підприємства третя міська лікарня ПМР.

Відомий полтавський лікар Анатолій Рудич відзначає ювілей, фото-1

За цей час лікарня дуже змінилася – і зовньо і за методиками роботи. Тут виконали ремонтні роботи, закупили новітнє обладнання. Нині у лікарні виконують найскладніші оперативні втручання. Як розповів директор КП Анатолій Рудич, лікарня серед 56 лікарень Полтавської області на 11 місці за рейтингом.

« - Але ми не спиняємося на досягнутому, у медицині постійно потрібно вчитися і вдосконалюватися, наука не стоїть на місці. І наше завдання – опановувати все нове. Адже від нас залежить життя пацієнтів» - каже Анатолій Рудич.

Сьогодні Анатолія Івановича вітають з ювілеєм його колеги по фракції «Батьківщина». До привітань приєднується і колектив сайту міста Полтава 0532 ua. Бажаємо ювілярові всіляких гараздів та нових звершень!

Читайте також: У 3 міській лікарні виконують операції на обладнанні, аналоги якого є тільки у столичному інституті Шалімова.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пацієнти #медицина #лікування
Оголошення
live comments feed...